جعبه گشایی آنر مجیک ۳ پرو پلاس؛ پرچمداری قدرتمند و زیبا

منبع: گجت نیوز

63

1400/5/23

13:27


جعبه گشایی آنر مجیک ۳ پرو پلاس؛ پرچمداری قدرتمند و زیبا

در یک ویدیو به جعبه گشایی آنر مجیک ۳ پرو پلاس – Honor Magic 3 Pro Plus پرداخته‌ایم و نگاهی به محتویات داخل جعبه پرچمدار آنر بیندازید.

کمپانی چینی آنر با گوشی‌های مجیک ۳ دوباره به بازار موبایل‌های پرچمدار بازمی‌گردد. آنر مجیک ۳ پرو پلاس به عنوان قدرتمندترین عضو خانواده پرچمداران سال ۲۰۲۱ آنر دارای صفحه نمایشی ۶.۶۷ اینچی OLED منعطف با ۸۹ درجه انحنا در گوشه‌ها است و از نرخ تازه‌سازی ۱۲۰ هرتز و کیفیت +HDR10 پشتیبانی می‌کند. برخلاف دو مدل دیگر، +Pro از لایه حفاظتی «نانو کریستال» بهره می‌برد که سه برابر از محافظ های عادی مقاوم‌تر است.

در این ویدیو گوتاه می‌توانید نگاهی به ظاهر و محتویات درون جعبه نسخه پرو پلاس پرچمدار سال ۲۰۲۱ آنر بیندازید.

نگاه اولیه و جعبه گشایی آنر مجیک ۳ پرو پلاس

آنر طراحی این گوشی را «نمادین» می‌داند و با اینکه شباهت‌ها به گوشی هواوی مت ۴۰ پورشه مشخص است، نمی‌توان طراحان را به خاطر الهام گیری از کمپانی بزرگ‌تر و خوش نام‌تر هواوی سرزنش کرد. آنر مجیک ۳ پرو پلاس واقعا طراحی زیبایی دارد و شامل پنل پشتی نانو سرامیکی می‌شود که گویا به شدت مقاوم و با دوام است.

گوشی آنر مجیک ۳ پرو پلاس تنها در یک نسخه با ۱۲ گیگا بایت رم و ۵۱۲GB فضای ذخیره سازی عرضه خواهد شد و مشتریان می‌توانند رنگ‌های مشکی سرامیکی یا سفید سرامیکی را با قیمت ۱۴۹۹ یورو خریداری کنند. هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه جهانی این گوشی تعیین نشده است.

مطالب مشابه