بورس بازان خوش شانس امروز را بشناسید

59

1400/5/23

14:09


امروز سهامداران شرکت‌های داروپخش، پارس الکتریک و بورس کالای ایران در بورس و معامله‌گران شرکت‌های آتیه داده پرداز، پتروشیمی ارومیه و سرمایه‌گذاری هامون صبا در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۳هزار و ۷۹۷واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۴۸۰هزار و ۸۳۰واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۱۲میلیارد و ۸۲۱میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۹هزار و ۵۱میلیارد تومان در بیش از ۱۰۸۹هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های داروپخش، پارس الکتریک و بورس کالای ایران بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان کرمانشاه، شیمی دارویی داروپخش و گروه مپنا افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله ۴ میلیارد و ۲۰۱میلیون ورقه به‌ارزش ۱۳هزار و ۷۱۱میلیارد تومان در ۵۲۶هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۹۴واحد رشد کرد و در ارتفاع ۲۱هزار و ۳۰۶واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های آتیه داده پرداز، پتروشیمی ارومیه و سرمایه‌گذاری هامون صبا بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا، کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت و بیمه میهن بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

مطالب مشابه