دانلود مستند PBS American Experience Chasing the Moon 2019

دانلود مستند PBS American Experience Chasing the Moon 2019


منبع: دانلود ها

14

1398/4/21

10:03


دانلود مستند PBS American Experience Chasing the Moon 2019

کاور-American-Experience-Chasing-the-Moon-2019

نام مستند: PBS American Experience Chasing the Moon 2019 – تجربه آمریکایی، شکار ماه

کیفیت: ۱۰۸۰p HDTV

زیرنویس انگلیسی: دارد

مستند PBS American Experience Chasing the Moon 2019 در شش ساعت پشت صحنه ای از یک رقابت برای رسیدن به فضا را نشان می دهد و می توانید سال های اولیه این مسابقه هیجان انگیز را مشاهده کنید. اولین قسمت از این مجموعه در سال ۱۹۵۷ آماده شد و تلاش های ایالات متحده برای سفر به ماه را نشان می دهد. شوروی در آن سال ها عقب نشینی کرد و موفقیت برنامه فضایی آمریکا لحظات سرنوشت سازی را در جهان ایجاد کرد. این مستند هزینه های رسیدن به ماه را نشان می دهد و شکست های نفس گیری که در این راه اتفاق افتاد را خواهید دید. این مستند روی وقایع تاریخی تمرکز دارد و ماموریت های آپولو ۱ و آپولو ۸ را به طور کامل تشریح می کند. مردم در آن سال ها در تعجب بوده اند و شوراها نیز نمی توانستند تصمیمات درستی در این باره اتخاذ کنند.

مستند PBS American Experience Chasing the Moon 2019 در سه شب تهیه شد و قسمت های بعدی در سال های ۱۹۶۸ تا ۱۹۷۰ رخ می دهد. رویاهای فضایی به طور چشم گیری در حال افزایش بوده اند و دولت آمریکا با یک دموکراسی توانست اولویت های ملی را در این راستا قرار دهد. در قسمت نهایی اهداف بلندپروازانه ای را خواهید دید که در برنامه های علمی و مهندسی این کشور تغییرات زیادی را ایجاد کرد و موجب یک پیشرفت بزرگ در علم شد. دقیقا چه چیزهایی باعث شد که انسان بتواند برای اولین بار به ماه سفر کند؟ این پرسش و سایر سوال های دیگر را می توانید در این سری بررسی کنید و پاسخشان را دریافت کنید. همانطور که آمریکایی ها از دهه ۶۰ به منطقه کنونی نقل مکان کردند، این کار آنها نیز مشابه بوده است و سختی های زیادی را برای رسیدن به ماه طی کرده اند.

info

The six-hour series, aired over three consecutive nights, offers insight into the behind-the-scenes goings-on of the space race.

Part 1: A Place Beyond the Sky
This first episode begins in 1957 and tracks the early years of the space race as the United States struggles to catch up with the Soviet Union. The episode reveals breathtaking failures and successes of the nascent American space program and demonstrates the stakes and costs of reaching the moon.

Part 2: Earthrise
Covers 1964-1968, four heady, dangerous years in the history of the space race, focusing on the events surrounding the Apollo 1 and Apollo 8 missions. As Americans moved through the 60s and reflect on the challenges ahead, many begin to wonder: What exactly is it going to take to beat the Soviets to the moon?

Part 3: Magnificent Desolation
1969-1970, takes Americans to the moon and back. Dreams of space dramatically intersect with dreams of democracy on American soil, raising questions of national priorities and national identity. The final episode also considers what happens to scientific and engineering programs — and to a country — after ambitious national goals have been achieved.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com

مطالب مشابه


ویدئو