بسته کامل خبری صبحانه ورزشی طرفداری 1400/7/21؛ رونالدو دست نیافتنی تر شد

بسته کامل خبری صبحانه ورزشی طرفداری 1400/7/21؛ رونالدو دست نیافتنی تر شد


منبع: طرفداری

12

1400/7/21

10:24


بسته کامل خبری صبحانه ورزشی طرفداری 1400/7/21؛ رونالدو دست نیافتنی تر شد

با صبحانه ورزشی طرفداری در خدمت شما هستیم.

صبح روز چهارشنبه، بیست و یکم مهر، با بسته خبری صبحانه ورزشی در رسانه طرفداری همراه شما هستیم. این بسته را هم به صورت مجزا و هم به شکل کامل، می‌توانید در سایت و کانال تلگرامی طرفداری مشاهده کنید.

صبحانه ورزشی 1400/7/21؛ مهم‌ترین اخبار روز گذشته

ایران 1-1 کره جنوبی / تیر دروازه و ورزشگاه خالی مانع پیروزی تیم ملی

تیم های ملی ایران و کره جنوبی در چارچوب چهارمین بازی خود در گروه A رقابت های مقدماتی جام جهانی به مصاف هم می روند. تا پیش از این بازی، ایران 9 امتیاز کسب کرده بود و کره نیز با 7 امتیاز در رتبه دوم جدول قرار گرفته بود. نیمه اول بازی فراز و نشیب چندانی نداشت و بازی جذابی نیز شاهد نبودیم. در نیمه دوم اما ورق برگشت. کره جنوبی ابتدا با سون به گل رسید. این پایان کار نبود. ایران یک بار با شوت سعید عزت اللهی تیرک دروازه حریف را به لرزه درآورد و دقایقی بعد با علیرضا جهانبخش به گل رسید. تنها یک دقیقه بعد از گل مهدی طارمی با یک شوت زیبای دیگر تیرک دروازه کره را برای بار دوم به لرزه درآورد. نتیجه 1-1 تا پایان بازی پابرجا ماند و همچنین حسرت دو تیرک هم با هواداران تیم ملی در این بازی باقی ماند.

عربستان 3-2 چین؛ یکه تازی عربستان ادامه دارد

امارات 2-2 عراق؛ آتش بازی در دقایق آخر به سود ایران شد

سوریه 2-3 لبنان؛ اولین پیروزی حریف بعدی ایران

عمان 3-1 ویتنام؛ شاگردان برانکو همچنان امیدوار

انتخابی جام جهانی 2022 | ژاپن با برد مقابل استرالیا به رقابت ها بازگشت

انگلیس 1-1 مجارستان؛ تیم شجاع مارکو روسی، ومبلی را کلافه کرد

انگلیس و مجارستان در چارچوب دور هشتم مرحله مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا، مقابل هم قرار گرفتند. مجارها که در یورو 2020 تیم های بزرگی چون فرانسه، پرتغال و آلمان را به دردسر انداخته بودند، اینجا هم مقابل یکی دیگر از تیم های بزرگ اروپا قدرتمند ظاهر شدند و اجازه نداند تماشاگران انگلیسی، شاهد پیروزی تیمشان باشند. 

پرتغال 5-0 لوکزامبورگ؛ رونالدو دست نیافتنی تر از دیروز، آماده تر از همیشه

در مصاف تیم های رده هفتم و نود و چهارم رنکینگ فیفا، کریستیانو رونالدو با یک هت تریک، رکورد گل های ملی خود را باز هم ارتقا داد و مجددا ستاره میدان بود. در کنار او، برونو فرناندز هم توانست طی ۸۰ دقیقه حضور در زمین، یک گل بزند و یک پاس گل بفرستد تا شب شب منچستری های پرتغال باشد. 

دانمارک به جام جهانی 2022 صعود کرد

طرفداری | در هشتمین هفته از رقابت های مقدماتی جام جهانی 2022، تیم ملی دانمارک امشب میزبان اتریش بود که آن ها با تک گل یواکیم میله، موفق به شکست اتریش شدند. با این نتیجه، دانمارک با کسب 24 امتیاز کامل از 8 بازی خود، صدرنشینی اش را در گروه قطعی کرد و موفق شد به جام جهانی 2022 قطر راه یابد. دانمارک پس از آلمان، دومین تیمی است که حضورش در جام جهانی 2022 را قطعی می کند. نکته جالب صعود دانمارک این جاست که آن ها در 8 بازی خود موفق به زدن 27 گل شده اند و هیچ گلی دریافت نکرده اند. دانمارک در مرحله مقدماتی جام جهانی با تیم های اتریش، اسکاتلند، اسرائیل، جزایر فارو و مولداوی هم گروه است. در دو بازی آینده که جنبه تشریفاتی خواهد داشت، دانمارک باید مقابل جزایر فارو و اسکاتلند قرار گیرد.

صبحانه ورزشی 1400/7/21؛ گیشه مطبوعات داخلی

ورزشکاران جهان در شبکه های اجتماعی؛ 12 اکتبر 2021

پاتریس اورا با تگ کردن تیری آنری نوشت:
فقط کسی که عاشقتان است اینطور به شما می خندد

داوید دخیا:
عشق من

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو