بازیکن مشکوک خارجی برای استقلال!

منبع: فرارو

8

1400/7/21

10:39


در شرایطی که عنوان شده استقلال اولین بازیکن خارجی اش را خریده اطلاعاتی درباره این بازیکن در دسترس نیست.

بازیکن مشکوک خارجی برای استقلال!

فرارو: خبرگزاری فارس امروز صبح در خبری نوشته که استقلال اولین بازیکن خارجی مدنظرش را خریده و این بازیکن قرار است امروز به تهران بیاید تا در تست‌های پزشکی این باشگاه شرکت کند. طبق این گزارش، بازیکن خارجی و جدید استقلال در پست مدافع راست بازی می‌کند و قرار است جایگزین احمد موسوی‌ای شود که اسمش در فهرست خروج استقلال قرار گرفته است.

به گزارش فرارو، از این بازیکن به اسم کوین یاماگا نام برده شده و این مورد تنها اطلاعاتی است که درباره این بازیکن منتشر شده است. در واقع تنها عنوان شده که یاماگا مدافع راست و هیچ توضیح دیگری مبنی بر اینکه پیش از این در چه تیم و لیگی بازی می‌کرده منتشر نشده است.

نکته عجیب اینکه در جست و جو‌های مختلف صورت گرفته هم هیچ نام و نشانی از این بازیکن در گوگل با هیچ نوع کلید واژه‌ای یافت نمی‌شود. همین موضوع خبر خرید استقلال را کمی مشکوک جلوه می‌دهد؛ مشکوک از این نظر که یا اسم او اشتباهی اعلام شده و یا اینکه آن قدر کم نام و نشان است که هیچ ردی از او در جست و جو‌ها باقی نمانده است. به هر روی اگر چنین خبری صحت داشته باشد باید تا عصر امروز منتظر ماند و دید استقلال بالاخره از اولین بازیکن خارجی اش رونمایی می‌کند یا خیر.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو