تاکید رئیس سازمان محیط زیست بر مسئولیت اجتماعی صنایع در راستای حفظ طبیعت

منبع: رکنا

11

1400/7/21

10:45


تاکید رئیس سازمان محیط زیست بر مسئولیت اجتماعی صنایع در راستای حفظ طبیعت

به گزارش رکنا، دکتر علی سلاجقه، رئیس سازمان محیط زیست روز گذشته از معاونت محیط زیست انسانی سازمان محیط زیست بازدید کرد و در جریان اقدامات انجام شده در حوزه مسئولیت این  معاونت قرار گرفت.

علی سلاجقه با تاکید بر لزوم تبیین اقدامات شاخص و مهم سازمان حفاظت محیط زیست برای عموم مردم گفت: اطلاع رسانی برای محیط زیست ضرورت است و محیط زیست باید در این حوزه بسیار قوی عمل کند.

وی تصریح کرد: مسئولان هم باید از اقدامات شاخص این سازمان مطلع شوند. بنابراین باید از تمام ظرفیت های رسانه برای اطلاع رسانی حوزه محیط زیست استفاده شود.

سلاجقه ادامه داد: صنایع باید مسئولیت اجتماعی خود را برای حفاظت از محیط زیست انجام دهند  و خسارت و آسیب های محیط زیستی باید توسط صنایع بهره بردار جبران شود.

معاون رییس جمهوری هم‌چنین گفت : برای اجرای پروژه های مهم در کشور باید ملاحظات زیست محیطی رعایت شود.

در این دیدار مسعود تجریشی، معاون محیط زیست انسانی سازمان با اشاره به برخی از مهمترین اقدامات معاونت انسانی خواستار  اطلاع رسانی گسترده از فعالیت های سازمان شد.

گفتنی است، مدیران کل این معاونت گزارش آخرین اقدامات صورت گرفته در زمینه مقابله با گرد و غبار، ارزیابی اثرات زیست محیطی و مقابله با آلودگی هوا و تغییر اقلیم را ارائه کردند.

 

#سازمان_حفاظت_محیط_زیست

https://t.me/doenews

 

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو