پیروانی: حتی سرمربی الهلال هم در این مدت مصدوم شد

منبع: ورزش 3

6

1400/7/21

11:06


پیروانی گلایه‌هایی را نسبت به عدم حمایت صورت گرفته از این تیم به عنوان تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا ابراز می‌کند و مدعی است تیمش علیرغم تمام این مسائل با توان بالاتر به دنبال حذف حریف خواهد بود. 

پیروانی: حتی سرمربی الهلال هم در این مدت مصدوم شد

به گزارش "ورزش سه"، مدیر تیم پرسپولیس درباره اعزام تیم به عربستان و دیدار با الهلال گفت: با یک تیم خوب بازی داریم و در یک رقابت نابرابر. ما پرسپولیس هستیم و به عشق هوادار و بزرگی تیم خواهیم رفت تا یک بازی خوب را دنبال کنیم. 

 

پیروانی در توضیح جنگ نابرابری که برای توصیف این بازی به کار برد گفت: گفتم نابرابر چرا که آنها نباید میزبانی را در اختیار می گرفتند. ما توانایی گرفتن این میزبانی را نداریم و ما دو سال است که میزبانی نداشتیم و در خانه بازی نکردیم و این می تواند اثرات منفی داشته باشد اما باید بهتر از حق فوتبال ما دفاع می شد.

 

وی درباره حضور 60 درصدی هواداران حریف در استادیوم و رفتار بدی که در دیدار تیم ملی دو تیم عربستان و ژاپن با بازیکن ژاپنی صورت گرفته بود اینطور واکنش نشان داد: انشاالله که صد درصد ورزشگاه پر باشد. ما یک تیم پرهوادار هستیم و بیشترین هوادار را داریم و این موضوع نگران کننده ای نیست. بحث من این است که چرا ما نباید میزبانی داشته باشیم و اصلا چرا تیم ملی باید بدون هوادار بازی کند. اینها مشکلاتی است که باید بررسی شود.

 

پیروانی درباره احتمال حضور هواداران پرسپولیس در جدال با الهلال گفت: فکر کنم به آنها ویزا ندهند. کارشکنی هایی شده. اما هواداران ما مطمئن باشند همین که از راه دور برای ما انرژی مثبت بفرستند، مطمئن باشند با تمام وجود و توان حاضر خواهیم شد تا به نتیجه برسند. 

 

سرپرست پرسپولیس درباره کارشکنی و بلوف‌های حریف نیز گفت: اینقدر بازیکن دارند که فرقی نمی کند چه کسی باشد و چه کسی نباشد. اما ما بعد از اینکه استقلال تاجیکستان را بردیم این یک ماهه سرمربی آنها هم مصدوم شد و خوب شد. این هیجاناتی بود که درست شد اما مطمئن باشید آنها با تیم کامل برابر ما حاضر خواهد شد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو