وفاق و همدلی خوبی بین پلیس و دستگاه قضا وجود دارد

منبع: رکنا

6

1400/7/21

12:40


وفاق و همدلی خوبی بین پلیس و دستگاه قضا وجود دارد

 سردار "حسین رحیمی" در دیدار دادستان تهران با وی با اشاره به اینکه وفاق و همدلی خوبی بین پلیس و دستگاه قضا وجود دارد، بیان داشت: محصول و حاصل تعامل و همکاری نیروی انتظامی و دستگاه قضایی، امنیت و آرامشی است که برای مردم ایجاد می شود.

به گزارش رکنا، وی با اشاره به اینکه با تدبیر، تمهیدات و طرح های انجام شده، شاهد کاهش جرائم مختلف در پایتخت هستیم، عنوان داشت: به طور حتم اقتدار پلیس، اقتدار و سربلندی کشور و نظام سربلند جمهوری اسلامی را به دنبال خواهد داشت.

رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر لزوم بهره گیری از سیستم ها و سامانه های هوشمند در تعامل پلیس و دستگاه قضا، گفت: بدون شک ارتباط الکترونیک و سیستماتیک پلیس و دستگاه قضا، برکات و حسنات بسیار زیادی از جمله جلوگیری از اطاله دادرسی و... را در پی خواهد داشت.

مردم به نیروی انتظامی اعتماد دارند

دکتر علی القاصی مهر با تبریک هفته ناجا با اشاره به اینکه محصول تعامل دستگاه قضا و پلیس، امنیت و آرامش جامعه است، بیان داشت: شکوفایی استعدادها، رشد و تعالی جامعه در گرو نظم و امنیت جامعه است.

وی افزود: مردم به نیروی انتظامی اعتماد دارند و نیروی انتظامی را از خود می دانند؛ چرا که نیروی انتظامی با جان خودش و با همه توان و ظرفیت خود از امنیت مردم صیانت می کند.

دکتر القاصی مهر با اشاره به اینکه هم در جایگاه شهروند و هم در جایگاه دستگاه قضایی از زحمات و تلاش های نیروی انتظامی قدردانی می کنیم، عنوان داشت: نیروی انتظامی و دستگاه قضا یک خانواده مشترک هستند و کارشان مکمل یکدیگر می باشد.

دادستان تهران با اشاره به اینکه هیچ سازمان و مجموعه ای به اندازه نیروی انتظامی دارای وظایف متنوع و متکثری نمی باشد، بیان داشت: امروز در برخورد با ناهنجاری های اجتماعی بزرگ ترین نقش را نیروی انتظامی برعهده دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو