عاملان تیراندازی به شهروند کرمانی و سرقت‌های مسلحانه دستگیر شدند

منبع: رکنا

6

1400/7/21

12:40


عاملان تیراندازی به شهروند کرمانی و سرقت‌های مسلحانه دستگیر شدند

 سرهنگ مهدی پورامینایی روز چهارشنبه در جمع اصحاب رسانه افزود: سارقان مسلح دستگیر شده در این پرونده ضمن ۲ مورد سرقت وجه نقد به صورت مسلحانه ، یک مورد سرقت خودرو به صورت مسلحانه را نیز انجام داده که در این حادثه با شلیک تیر به پای صاحب خودرو وی را مصدوم کرده اند.

به گزارش رکنا، وی خاطرنشان کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت مسلحانه در کرمان و با اقدامات فنی و اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس این شهرستان، باند سه نفره سرقت مسلحانه دستگیر و تعدادی سلاح جنگی از آنها کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با اشاره به این مطلب که متهمان این پرونده در بازه سنی بین ۲۰ تا ۳۰ سال قرار دارند، عنوان کرد: اعضای این باند در مجموع سه مورد سرقت مسلحانه داشته اند که ۲ مورد مربوط به سرقت وجه نقد و یک مورد نیز مربوط به سرقت خودرو بوده است.

سرهنگ پورامینایی در ادامه سخنان خود به اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در هفته ناجا اشاره و بیان کرد: ماموران تلاشگر فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان در چهار روز ابتدای اجرای این طرح ۲۵۰ فقره سرقت و تعدادی سلاح سرد و جنگی را کشف و تعدادی از اراذل و اوباش را دستگیر کرده اند.

وی به کشف بخشی از اموال مسروقه از کارگاه های ضایعاتی نیز اشاره و بیان کرد: در مجموع نسبت کشف وقوع جرائم در شهرستان کرمان از ۵۶ درصد در سال گذشته به ۱۰۹ درصد افزایش یافته است.

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو