بیلد فاش کرد: لواندوفسکی ممکن است به جدایی از بایرن فکر کند

منبع: طرفداری

7

1400/7/21

12:52


بیلد فاش کرد: لواندوفسکی ممکن است به جدایی از بایرن فکر کند

زمزمه‌های نارضایتی فوق ستاره لهستانی در آلیانتس آره‌نا به گوش می‌رسد

آن طور که به گوش می رسد، روبرت لواندوفسکی، که آماده ترین سال های فوتبالی خود را پشت سر می گذارد، به دلایل مختلف از حضور در بایرن مونیخ ناراضی است و ممکن است به جدایی از این تیم فکر کند. 

طرفداری| بیلد گزارش داده عدم اقدمات مناسب در خصوص تمدید قرارداد، شایعات مربوط به حضور هالند در مونیخ و همچنین تعداد کم پاس های دریافتی برخی از دلایل مدنظر لوا برای فکر کردن به ترک آلیانتس آره نا است. تغییر رفتار و دلخوری لواندوفسکی به چشم اعضای کادر فنی و بازیکنان هم آمده است. براین اساس، لوا مشغول بررسی در خصوص آینده اش است و خروج از بایرن در تابستان آینده دور از تصور نیست. 

روبرت از اظهارات صالح‌حمیدزیچ در خصوص علاقه بایرن به جذب هالند، ناراضی است و می خواهد باشگاه ارزش لازم را برای او قائل باشد. در کنار این، بایرن هنوز با پینی زهاوی، ایجنت لوا، در خصوص قرارداد جدید، ارتباطی نگرفته است. زهاوی می خواهد قبل از جلسه با بایرن در فوریه یا مارس 2022، با لوا ملاقات کرده و از عقیده اش نسبت به آینده، مطمئن شود. زهاوی نگرانی‌ای در خصوص لواندوفسکی ندارد، چون می داند اگر او تصمیم به ترک بایرن بگیرد، بازار داغی اطرافش ایجاد می شود و باشگاه هایی چون پاری‌سن ژرمن و منچسترسیتی مشتری او خواهند بود. 

بیلد همچنین نوشته بایرن مونیخ در خصوص اینکه چه قراردادی به لوا پیشنهاد دهد، مردد است. بازیکنانی که 30 سالگی را رد کرده اند، معمولا قراردادی بیشتر از یک سال نمی گیرند، ولی لوا قراردادی تا سال 2025 می خواهد. ارلینگ هالند از دورتموند و کریم آدیمی از سالزبورگ به عنوان گزینه های احتمالی جایگزینی لوا محسوب می شوند. 

لواندوفسکی بعد از بازی مقابل گروترفورث که به پایان روند گلزنی اش انجامید، ناراضی بود و ناگلزمان بعد از بازی اقدام به صحبت برای دلگرمی اش کرد. همبازیانش هم طی روزهای بعد از مسابقه، این نارضایتی کاپیتان تیم ملی لهستان را احساس کردند. او در دورهمی تیم که قبل از دیدار با فرانکفورت توسط مانوئل نویر برگزار شده بود هم حاضر نشده است. همچنین برخی از منابع داخلی بایرن اعلام کرده اند لوا اخیرا در خصوص اینکه همبازیانش به اندازه کافی به او پاس نداده اند، گله کرده است.

گفتنی است روبرت لواندوفسکی 33 ساله، طی دو سال گذشته عملکرد فوق العاده ای در خط حمله بایرن داشته و به عنوان یکی از 3 نامزد اصلی کسب توپ طلای 2021 هم شناخته می شود. لوا که طی فصل 20-2019، تمامی جام های ممکن را به همراه باوارایی ها برد، در این فصل 10 بازی در همه رقابت ها برای بایرن به میدان رفته که نتیجه آن 13 گل و یک پاس گل بوده است.  

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو