برنامه مسابقات قهرمانی کشور دراگون‌بوت در بوشهر

منبع: ورزش 3

6

1400/7/21

13:08


مسابقات دراگون‌بوت قهرمانی کشور، 26 و 28 آبان‌ماه به میزبانی هیئت قایقرانی در دهکده گردشگری بوشهر برگزار می‌شود.

برنامه مسابقات قهرمانی کشور دراگون‌بوت در بوشهر

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت فدراسیون قایقرانی، با رای شرکت‌کننده‌های مسابقات دراگون‌بوت قهرمانی کشور، هیئت قایقرانی بوشهر به عنوان میزبان این رقابت‌ها انتخاب شد. مسابقات دراگون‌بوت قهرمانی کشور 26 آبان در بخش بانوان و 28 آبان در بخش آقایان در مجموعه بین‌المللی قایقرانی دهکده گردشگری بندر بوشهر برگزار خواهد شد.
 

مسابقات طبق قوانین بین‌المللی فدراسیون جهانی کانوئینگ ICF و فدراسیون قایقرانی ایران در مسافت 200 و 500 متر با قایق 10 نفره برگزار می‌شود. حداقل سن ورزشکاران 15 سال است.

 

این رقابت‌ها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود و کلیه نفرات شرکت‌کننده باید اصل تست PCR خود را با حداکثر زمان 72 ساعت پیش از آغاز هر یک از مسابقات ارائه دهند و در سامانه مبین ثبت‌نام شده باشند.

 

هر تیم شامل 8 پاروزن، یک درامر و یک سکاندار، یک مربی کارت‌دار و یک سرپرست (برای مسابقات بانوان کلیه نفرات بانوان و مسابقات آقایان کلیه نفرات آقا) و 2 نفر ذخیره، مجموعا 14 نفر خواهد بود.

 

تیم‌های شرکت‌کننده امکان معرفی یک داور کارت‌دار دراگون‌بوت را از استان خود دارند که باید تا تاریخ 12 آبان به فدراسیون معرفی شود. هیئت‌های قایقرانی تا 15 آبان مهلت دارند آمادگی و اسامی خود را به فدراسیون قایقرانی اعلام کنند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو