داشتن سومه – خربین برای بردن کافی نیست (عکس)

منبع: ورزش 3

7

1400/7/21

13:19


دو مهاجم سرشناس تیم ملی سوریه در بازی شب گذشته تیم شان گلزنی کردند اما این گل ها مانع از شکست تیم شان نشد.

داشتن سومه – خربین برای بردن کافی نیست (عکس)

به گزارش ورزش سه، تیم ملی سوریه با تک امتیازی که از تساوی خانگی مقابل امارات کسب کرده بود، در هفته چهارم دور نهایی مقدماتی جام جهانی 2022 به مصاف لبنان رفت. این تیم امیدوار بود که با کسب هر سه امتیاز این بازی حساس، به شرایط خود در جدول سامان بدهد.

 

حضور زوج عمر خربین و عمر السومه در خط حمله سوریه، کار را برای خط دفاعی لبنان در این دیدار سخت کرده بود و سوری ها امیدوار بودند که با گلزنی این دو بازیکن، پیروزی را مال خود کنند. خربین و سومه هر دو گلزنی کردند اما سوریه بازی را به لبنان باخت تا مشخص شود برای موفقیت در این مسابقات فقط داشتن یک خط حمله قدرتمند کافی نیست.

 

داشتن سومه – خربین برای بردن کافی نیست (عکس)

 

خربین در دقیقه 20 بازی شب گذشته گل اول را برای تیمش به ثمر رساند اما در وقت های تلف شده نیمه اول سوریه دو بار دروازه خود را باز شده دید و در هشتمین دقیقه از نیمه دوم هم شاهد باز شدن دروازه این تیم برای بار سوم بودیم. سومه در دقیقه 64 گل دوم را برای سوریه به ثمر رساند تا اختلاف به حداقل برسد.

 

خربین و سومه که به خوبی می دانستند تمام بار تیم به دوش آنهاست، در دقایق باقی مانده تلاش زیادی کردند تا بازهم دروازه لبنان را باز کنند اما این اتفاق رخ نداد و سوریه بازی را 3-2 باخت. این زوج بدشانس هم بود، چرا که در هشتمین دقیقه از وقت های تلف شده ضربه سر السومه به تیر دروازه برخورد کرد تا لبنانی ها تا مرز سکته پیش بروند اما در نهایت پیروز بازی شوند. همان گونه که گفته شد این یک درس بزرگ برای سوری ها بود. آنها در صورت داشتن استحکام تیمی و دفاعی مناسب می توانستند به خوبی قدر گلزنی های سومه و خربین را دانسته و بردی را به دست بیاورند که آنها را به رتبه سوم جدول رده بندی می رساند.

 

داشتن سومه – خربین برای بردن کافی نیست (عکس)

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو