هدف دشمن از اخلال در امنیت، تضعیف دولت و مردم است

منبع: حوزه

4

1400/7/21

13:56


حوزه/ امنیت مهمترین مساله جامعه بشری و سایر پیشرفت‌ها و موفقیت‌ها در سایه امنیت شکل می‌گیرد و این نعمت الهی بسیار مهم است.

هدف دشمن از اخلال در امنیت، تضعیف دولت و مردم است

به گزارش خبرگزاری حوزه، حضرت آیت الله نوری همدانی امروز در دیدار سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی که در دفتر معظم له در قم برگزار شد، با اشاره به اهمیت امنیت و نقش بی بدیل نیروی انتظامی در ایجاد این نعمت الهی، گفتند: امنیت مهمترین مساله جامعه بشری  است و سایر پیشرفت‌ها و موفقیت‌ها در سایه امنیت شکل می‌گیرد و این نعمت الهی بسیار مهم است.

این مرجع تقلید با توصیه به نیروی انتظامی، بر انس بیشتر با زبان عربی و معارف دینی، خاطرنشان کردند: نیروی انتظامی می‌تواند در اجرای احکام اسلامی در جامعه نقش بسزایی داشته باشد.

ایشان با اشاره به نامه امام علی(ع) به مالک اشتر خاطر نشان ساختند: این منشور مهم در مدیریت سیاسی جامعه به نوبه خود بی‌نظیر است؛ از ویژگی‌های این منشور این است که آن حضرت این نامه را  نگاشته و خود بر تمام مواردی که مورد تاکید قرار گرفته عمل کرده‌ است و شایسته است مسئولین کشور این نامه را سرلوحه کار خود قرار دهند.

معظم له با تاکید بر اهداف و توطئه های همیشگی دشمنان اسلام و انقلاب و کینه های آنان از نظام مقدس جمهوری اسلامی گفتند:  هدف دشمن از اخلال در امنیت، تضعیف دولت و مردم است تا از طریق آن بتواند در کشور نفوذ کرده و اهداف خود را دنبال کند.

حضرت آیت الله نوری همدانی در پایان گفتند: در متون دینی و روایات اسلامی بر سه موضوع امنیت، عدالت و نابودی فقر تاکید ویژه‌ای شده‌است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو