ارلینگ هالند باعث عصبانیت لواندوفسکی شد

منبع: ورزش 3

8

1400/7/21

18:36


نشریه بیلد مدعی شد صحبت‌های اخیر حسن صالح حمیدزیچ درباره ارلینگ هالند با عصبانیت روبرت لواندوفسکی شده است.

ارلینگ هالند باعث عصبانیت لواندوفسکی شد

به گزارش "ورزش سه"، اگر یک هفته پیش به نظر می‌رسید که روبرت لواندوفسکی از بازنشستگی در بایرن‌مونیخ خوشحال خواهد شد، اما حالا شرایط کمی متفاوت شده است. بر اساس گزارشی که نشریه بیلد آلمان منتشر کرده، ستاره لهستانی از اظهارات اخیر حسن صالح حمیدزیچ که گفته بود باشگاه بایرن مونیخ شرایط هالند را بررسی می‌کند، ناراحت شده است.

 

 

ارلینگ هالند باعث عصبانیت لواندوفسکی شد

 

 

حسن صالح حمیدزیچ درباره ارلینگ هالند گفته بود: " او 60 گل در 60 بازی به ثمر رسانده و ما باید او را زیر نظر داشته باشیم چرا که در غیر اینصورت صرفاً یک تماشاگر و هوادار خواهیم بود."
بیلد در حالی به ناراحتی روبرت لواندوفسکی از اظهارات حمیدزیچ اشاره کرده که در ادامه گزارش خود مدعی شده لواندوفسکی حالا شرایط جدایی از بایرن مونیخ در پایان فصل را هم بررسی می‌کند.

 

 

ارلینگ هالند باعث عصبانیت لواندوفسکی شد

 

 

در عین حال پر افتخار ترین تیم فوتبال آلمان می داند که تابستان سال آینده مهم‌ترین مقطع زمانی ممکن برای تعیین آینده روبرت لواندوفسکی خواهد بود. ستاره لهستانی تا سال 2023 با باواریایی ها قرارداد دارد و باشگاه بایرن دو ایده در مورد این بازیکن دارد؛ مورد اول تمدید قرارداد با لواندوفسکی است و دومی فروش او در تابستان آینده به منظور جلوگیری از جدایی رایگانش.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو