خطر لبنان را جدی بگیریم

منبع: طرفداری

9

1400/7/21

19:57


خطر لبنان را جدی بگیریم

لبنان شب گذشته سوریه را شکست داد

لبنان شب گذشته موفق شد سوریه را که مقابل ایران و کره جنوبی به سختی شکست خورده بود، ببرد.

به گزارش طرفداری، حالا لبنان اولین تیم عربی است که در گروه ایران برنده می شود، در هفته اول مسابقات، تیم های فوتبال امارات و لبنان برابر هم به تساوی بدون گل رسیدند.

در هفته دوم سوریه و امارات با هم 1-1 کردند و در هفته سوم عراق برابر لبنان به تساوی بدون گل رسید، در هفته چهارم عراق و امارات 2-2 کردند ولی لبنان 3-2 سوریه را شکست داد و در4 بازی برگزار شده داخلی تیم های عربی این گروه، تنها برد را در این عرصه ثبت کرد.

عملکرد لبنان در این 4 بازی عملکرد نسبتا خوبی بوده است، آنها با امارات در خانه حریف مساوی کرده اند، برابر کره جنوبی به سختی 1-0 مغلوب شده اند، عراق را 0-0 متوقف کرده و برابر سوریه هم 3-2 برنده شده اند و حالا بهترین عملکرد را بین تیم های عرب زبان گروه A داشته اند.

 فوتبال کشورمان باید با حواس جمع در آخرین روز بازیهای مرحله رفت با تیم ملی لبنان بازی شایسته ای را انجام دهد و به نتایج خوب خود در مسابقات تداوم دهد، دادن امتیاز به تیم لبنان یعنی این که ما یک تیم مدعی دیگر در گروه خلق کرده ایم اما برد برابر بهترین تیم عربی تا این جای کار در گروه A یعنی این که ما با این تیم با یک برد، فاصله 8 امتیازی ایجاد کرده ایم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو