جیمی کرگر: نویل و روی کین بابت دوستی‌شان با سولسشر از او حمایت می کنند

منبع: طرفداری

10

1400/7/21

20:17


جیمی کرگر: نویل و روی کین بابت دوستی‌شان با سولسشر از او حمایت می کنند

مدافع سابق قرمزها به انتقاد از رفتارهای گری نویل و روی کین می پردازد.

از زمان انتصاب اوله گونار سولسشر به عنوان سرمربی منچستریونایتد، اکثر اساطیر این باشگاه از جمله روی کین و گری نویل به حمایت از او پرداخته اند.

به گزارش طرفداری و به نقل از میرر، جیمی کرگر، مدافع سابق باشگاه لیورپول که اخیرا با انتشار مطلبی به انتقاد از سولسشر پرداخته بود، راجع به حمایت های روی کین و گری نویل از این سرمربی نروژی می گوید:

من آن مطلب (در انتقاد از سولسشر) را در روزنامه نوشتم. مدتی قبل نیز با گری نویل و روی کین در یوتیوب درباره فصل جاری صحبت می کردیم. هر دوی آن ها بهانه های مختلفی را در حمایت از سولسشر می آوردند چون هم‌بازی او بوده اند و با او دوست هستند. آن ها می گفتند: "منچستریونایتد هنوز نمی تواند فاتح لیگ برتر شود، آن ها هنوز در این پست ضعف دارند، گلیزرها به اندازه کافی برای تقویت ترکیب هزینه نمی کنند و منچستریونایتد باید برای جذب هری کین اقدام کند." با خود فکر کردم که: آن ها اخیرا بازیکنی را به خدمت گرفتند که 4 بار فاتح عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا شده بود و فقط 75 میلیون پوند برای جذب یک وینگر هزینه کردند. در فصل قبل دوم شدند و در هیچ یک از بازی های خارج از خانه خود در لیگ برتر شکست نخوردند. از نظر من، آن ها فقط یک قدم تا کسب افتخارات فاصله دارند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو