پنجمین مدافع سلامت کردستان آسمانی شد

منبع: رکنا

5

1400/7/21

22:08


پنجمین مدافع سلامت کردستان آسمانی شد

به گزارش خبرنگار رکنا از سنندج،«شاه محمد محمودی» از پرسنل زحمتکش بیمارستان بعثت سنندج، پیش‌ازظهر امروز به علت ابتلا به ویروس کرونا دعوت حق را لبیک گفت و به جمع شهدای مدافع سلامت استان کردستان پیوست.

فرزین رضاعی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان با تأیید این خبر اظهار داشت:خبر شهادت پنجمین شهید مدافع سلامت استان، همکار گرانقدر، متعد و ایثارگر، شهید فداکار شامحمد محمودی شاغل در بیمارستان بعثت سنندج که در راه خدمت به مردم شریف و در میدان جنگ بی‌امان با ویروس منحوس کرونا تا آخرین نفس مجاهدانه جنگید و بر اثر ابتلا به این بیماری با لبیک به دعوت حق به جمع شهدای گرانقدر مدافع سلامت پیوست، موجب اندوه فراوان و تالم شدید قلبی بنده و سایر همکاران حوزه سلامت شد.

وی گفت: هم اکنون جامعه سلامت استان در ماتم از دست دادن یکی دیگر از مدافعان سلامت به سوگ نشسته و یکی دیگر از خادمان از خودگذشته این حوزه در سنگر مقابله با ویروس کرونا، گوهر ارزشمند جان خود را در حماسه‌ای جانکاه در طبق اخلاص گذاشت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان تصریح کرد: بی شک فقدان عزیزانی که ایثارگرانه با نثار جان خود، زمینه آسایش و امنیت روحی و روانی جامعه را فراهم کرده، همواره ماندگار خواهد ماند.

جدیدترین اخبار کرونا در ایران| عادی‌انگاری و نگرانی‌های تازه/ سطح 45درصدی رعایت پروتکل‌ها منطقی نیست/ مراقب چاشنی سرمای هوا در پیک ششم باشیم+ نقشه و نمودارکرونا در جهان/ عبور شمار مبتلایان هندی از 34 میلیون نفر + جدول تغییرات

به گزارش تسنیم؛پیش از این «محمد یاراحمدی» از شاغلان بیمارستان امام خمینی(ره) سقز، «خلیل احمدی» از شاغلان بیمارستان بعثت سنندج نخستین و دومین شهید سلامت کردستان بودند که بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.

11 تیرماه سال گذشته نیز محمد خورند کارمند واحد ترخیص بیمارستان بوعلی شهرستان مریوان و 14 آذرماه 99 «محمدرضا کریمی‌نسب» مسئول اتا‌ق عمل بیمارستان تامین اجتماعی سقز،به عنوان سومین و چهارمین مدافع سلامت کردستان آسمانی شدند.

عبدالحکیمی/ کردستان

 

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو