شجاعت نفیسه روشن در این عکس ها ! / در کیش سوژه شد !

شجاعت نفیسه روشن در این عکس ها ! / در کیش سوژه شد !


منبع: رکنا

25

1400/7/24

04:04


شجاعت نفیسه روشن در این عکس ها ! / در کیش سوژه شد !

نفیسه روشن در اینستاگرام یک میلیون دنبال کننده دارد. نفیسه روشن بازیگر جوان سینما و تلویزیون است. نفیسه روشن با انتشار ویدیوهای جنجالی حسابی خبر ساز شده است و در فضای مجازی وایرال شد. نفیسه روشن در اینستاگرام پست های جنجالی منتشر می کند. نفیسه روشن عکس جدیدی را در فای مجازی منتشر کرد.

به گزارش رکنا، نفیسه روشن که در کیش به سر می‌برد، در این عکس قمقمه‌ای با طرح میکی ماوس در دست دارد.

نفیسه روشن

نفیسه روشن در دهکده حیوانات

ترس از حیوانات (اهلی یا غیر اهلی) برای افرادی که در محیط های شهری زندگی کرده اند و ارتباط آن ها با طبیعت و زیستگاه های حیوانات در طول هفته بسیار کم است،‌ همیشه وجود داشته و مختص به همه جوامع است.شاید شما هم در طول روز، بانوان و آقایانی را مشاهده می کنید که از دیدن گربه یا سوسک یا مارمولک، دچار وحشت شده و شما از وحشت عجیب آنان، متعجب می شوید.

نفیسه روشن

ترس، فاکتوری طبیعی در زندگی انسان است و اگر این ترس، از حالت اعتدال خارج شود و مانع از تقویت برخی از مهارت های ارتباط اجتماعی ما در زندگی شود، یک نوع بیماری خواهد بود که باید برای درمان آن اقدام کرد.بعضی ها، حتی از دست زدن به حیوانات اهلی مانند اسب و گاو و بزغاله نیز وحشت دارند و از آن، به عنوان یکی از غیر ممکن ترین کارهای زندگی خود نام می برند.

نفیسه روشن در دهکده حیوانات سلفی نفیسه روشن با ببر بنگال مورد علاقه اش

اما خوب،‌ در مقابل افرادی هم هستند که بر ترس غلبه کرده و با آموزش های مختلف، توانسته اند با حیوانات، حس خوبی برقرار کرده و از تعامل با آنها به عنوان قسمتی لذت بخش در زندگی روزمره یاد کنند.برای افرادی که عاشق حیوانات هستند، حیوان وحشی و اهلی تفاوتی ندارد.آنها، به مخلوقات خدا عشق می ورزند و برای حفاظت و نگهداری شان، تلاش می کنند.

نفیسه روشن

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.
آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو