3 فیلم تحقیر آمیز از خانم بازیگرهای ایرانی ! / از سحر قریشی تا بهاره رهنما !

3 فیلم تحقیر آمیز از خانم بازیگرهای ایرانی ! / از سحر قریشی تا بهاره رهنما !


منبع: رکنا

17

1400/7/24

07:35


3 فیلم تحقیر آمیز از خانم بازیگرهای ایرانی ! / از سحر قریشی تا بهاره رهنما !

بازیگران زن در سینما و تلویزیون ایران از معروفیت بسیاری برخوردارند. بازیگران زن در نقش های مختلفی بازی می کنند. بازیگران زن از چهره خود استفاده کرده و در فضای مجازی فعالیت می کنند. برخی از بازیگران زن فعالیت های بسیار گسترده ای را در فضای مجازی دارند. اخیرا برخی از بازیگران زن برند های مختلفی را تبلیغ می کنند.

به گزارش رکنا،  دنیای بازیگران ، دنیایی با پیچیدگی ها و حواشی های بسیار است. اخیرا با پدیده از بازیگران زن پرحاشیه مواجه هستیم که آن ها دست به انجام تبلیغات زده و کلیپ های بسیاری را منتشر می کنند.

بازیگرانی مثل بهاره رهنما ، نیوشا ضیغمی و سحر قریشی اخیرا در بازیگری کم کار تر از گذشته هستند و بعضا در فیلم بازی نمی کنند. همین مسئله ای است که آن ها را برای درآمدزایی یا تجربه کاری به سمت و سویی دیگر می کشد. از طرفی کارگردان ها بازیگران جدید تری را به عرصه بازی در فیلم هایشان راه داده اند. کارگردان ها با توجه به بودجه در فیلم های خود ترجیح می دهند بازیگران جدید تر را با هزینه کم تر و کارآیی بالا تر به صحنه های بازیگری دعوت کنند ، سن و سال بازیگران هم در این انتخاب بی تاثیر نیست.

همین عوامل می تواند باعث کم کار شدن این بازیگران شده باشد و آن ها را به سمت تجربه ی کارهای جدید سوق بدهد!

کارهایی مثل انجام تبلیغات برای شرکت های مختلف و بازی کردن در تیزر های تبلیغاتی این برند ها! برخی از آن ها دست به تبلیغات سبکی مثل تبلیغ جاروبرقی و ... زده اند؛ برخی دیگر هم با تبلیغات لاکچری عطر یا ادکلن تبلیغ می کنند.

آواز خوانی تحقیر آمیز نیوشا ضیغمی در تبلیغات

نیوشا ضیغمی یکی از مشهورترین بازیگران زن در زمینه تبلیغات است .او تقریبا بعد از بهاره رهنما حضور فعالی در این زمینه دارد.

نیوشا ضیغمی قبلا در واکنش به منتقدان تبلیغاتش گفته است که من مانند بکام و بیانسه تبلیغات می کنم. البته بسیاری از بازیگران زن مشهور و محبوب ایرانی در صفحات خود تبلیغات خاصی ندارن و اکثرا تبلیغاتی در صفحه اینستاگرامی خود قرار نمی دهند مگر برای کمپین های اجتماعی یا مسائل مربوط به فیلم های خودشان، اما در این میان بهاره رهنما ، سحر قریشی ، فریبا نادری و نیوشا ضیغمی از آن درسته از بازیگرانی هستند که کسب درآمد خوبی از این طریق دارند. به تازگی ویدیویی از نیوشا ضیغمی منتشر شد که در آن نیوشا ضیغمی خوانندگی می کند.

تبلیغ لاکچری سحر قریشی بهترین تبلیغ میان بازیگران

سحر قریشی از بازیگرانی است که با کم کار شدن دست به صنعت تبلیغات رو آورده است.

به تازگی ویدئویی از سحر قریشی منتظر شده است که او سوار بر خودرو در جزیره کیش است. این ویدئو مربوط به آگهی تبلیغ یک مدل عطر است.

این آگهی تبلیغاتی بسیار طولانی است و سحر قریشی در آن آرایش و رانندگی می کند و مدام عطر می‌زند. مخاطبان ، تبلیغ سحر قریشی را بهترین تبلیغ میان بازیگران دانستند.

تبلیغات روزافزون بهاره رهنما

بهاره رهنما جزو پیشکسوتان حوزه تبلیغات در بازیگران محسوب می شود و تاکنون تبلیغات بسیاری از برند ها و محصولات متفاوتی منتشر کرده است و برنامه ها دست به تبلیغات مختلفی زده است. این بازیگر در پست ها یا استوری های اینستاگرامی اش هم تبلیغ را فراموش نمی کند. بهاره رهنما که به واسطه جنجال ها و حاشی هایی که ایجاد می کند، دنبال کنندگان زیادی دارد  برای هر تبلیغ پول خوبی می گیرد.

تبلیغات در میان بازیگران تنها به این سه بازیگر محدود نمی شود و اکثر آن ها با شرکت در تبلیغات تلویزیونی  ،تبلیغ در پیج اینستاگرامی ،  ساخت کلیپ های مختلف و شرکت در تیزر های تبلیغاتی در فضای مجازی دست به تبلیغ می زنند و هرکدام از آن ها درآمدهای متفاوتی را بدست می آورند.

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو