جادوگر دوم پرسپولیس چه کسی خواهد بود؟

منبع: طرفداری

20

1400/7/24

14:07


جادوگر دوم پرسپولیس چه کسی خواهد بود؟

هواداران میلیونی پرسپولیس در انتظار درخشش تیم خود در بازی امشب مقابل الهلال هستند

از آخرین بازی که پرسپولیس در ریاض موفق به گلزنی به الهلال شده، سال ها می گذرد.

به گزارش طرفداری، پرسپولیس امشب در حالی در ریاض به مصاف الهلال می رود که با این تیم بارها و بارها بازی کرده است. یکی از جالب ترین نکات این بازی شاید گلزن پرسپولیس در این بازی بزرگ باشد چرا که تنها بازیکنی که با پیراهن پرسپولیس موفق شده در عربستان مقابل الهلال گلزنی کند، علی کریمی است.

نگاهی به آمار نشان می دهد در تاریخچه مصاف های پرسپولیس و الهلال ۴ بازی در ریاض برگزار شده که نتیجه آن ۳ تساوی و یک برد برای تیم عربستانی بوده است.

دو تساوی بدون گل، یک تساوی یک بر یک و یک باخت ۳ بر صفر حاصل مصاف های دو تیم در کشور عربستان بوده است. پرسپولیس در ریاض تنها یکبار موفق شده دروازه الهلال را باز کند، آن هم به بازی رفت دو تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۲ برمی گردد که درنهایت دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند و تک گل سرخپوشان را علی کریمی از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

از ۱۷ اسفند ۱۳۹۱ و پنالتی چیپ و تماشایی جادوگر پرسپولیسی ها تا امروز و حتی قبل از آن، هیچکدام از بازیکنان پرسپولیس موفق به گلزنی مقابل الهلال در عربستان نشدند، مساله ای که دشواری کار یحیی و شاگردانش را نشان می دهد.

با گذشت ۳۱۴۶ روز از گلزنی علی کریمی در ریاض باید دید امشب و این بار کدام پرسپولیسی می تواند جادوگر دوم پرسپولیسی ها باشد و دروازه این تیم را باز کند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو