کرایسلر ۳۰۰ شیک‌ترین خودرویی که در سال ۲۰۲۲ به بازار می‌آید

منبع: عصر خودرو

20

1400/7/24

16:55


کرایسلر ۳۰۰ شیک‌ترین خودرویی که در سال ۲۰۲۲ به بازار می‌آید

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بسیاری از تولیدکنندگان وقتی تجربه در تولید یک محصول کسب می کنند، آن محصول بهتر از قبل تولید می شود، این مورد در مورد خودروسازان نیز صدق می کند، اما این مورد در خصوص خودرو کرایسلر 300 که قرار است در سال 2022 وارد بازار شود، دارای ابهاماتی است.

بسیاری از افراد به دنبال خرید سدان های بزرگ چهار در هستند اما گزینه کمی پیش رویشان قرار دارد. یکی از این سدان ها کرابسلر 300 است که به تازگی از آن رونمایی شده است. این خودرو دارای پیشرانه استاندارد 6 سیلندر با هشت سرعته اتوماتیک و چرخ عقب است؛ همچنین این خودرو با یک پیشرانه  8 سیلندر بنزینی نیز ارائه می شود که 300 را کمی جذاب‌تر از قبل می‌کند.

کابین کرایسلر راحت و جادار است و کسانی که به دنبال خودرویی تجملاتی هستند، می توانند روی آن حساب کنند. همه مدل‌های 2022 به صورت استاندارد با فیلتر هوای N95 کابین جدید و بسته Comfort Group عرضه می‌شوند که در مدل‌های Touring L و 300S موجود است.

مدل تورینگ ​​L دارای ویژگی‌های لوکس و راحت زیادی و البته قیمت مناسب است. این خودرو با استاندارد 3.6 لیتری V-6 عرضه می‌شود و می‌توان آن را با دیفرانسیل عقب یا چهار چرخ محرک انتخاب کرد. برخی که به دنبال یک خودرو 8 سیلندر هستند، می توانند نسخه 300S را سفارش دهند که گرانتر است، که تعلیق محکم‌تر و در نتیجه سواری بهتری را ارائه می دهد.

در بخش خودرو‌های بزرگ، کرایسلر 300 به دلیل طراحی با دیفرانسیل عقب و موتور V-8 موجود با 363 اسب بخار ارائه می شود که در آن سیستم چهار چرخ محرک، اختیاری است. نکته حائز اهمیت اینجاست که 300S این توانایی را دارد که با پیشرانه V-6 با دیفرانسیل عقب در 6.3 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسد.

این خودرو با نیرویی که در زیر کاپوت دارد می تواند صرفه جویی خوبی در مصرف سوخت داشته باشد که نسبت به رقبای خود مانند نیسان ماکسیما  کارآمدتر است.

300  Touring دارای صندلی‌های پارچه‌ای و امکانات کمی است. مدل‌های فانتزی Touring L و 300S دارای ویژگی‌های بسیار بیشتری هستند، از جمله صندلی‌های جلو با قابلیت تنظیم قدرت با حرارت، کنترل خودکار آب و هوای دو ناحیه، فرمان با روکش چرم، صندلی‌های چرمی و چراغ‌های جلو و عقب روشن است.

دانلود با کیفیت

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو