بنزما: امیدوارم وینیسیوس این روند را تا پایان فصل حفظ کند

منبع: طرفداری

26

1400/7/28

02:53


بنزما: امیدوارم وینیسیوس این روند را تا پایان فصل حفظ کند

کریم بنزما بهترین بازیکن میدان در جریان بازی با شاختار دونتسک بود.

مهاجم فرانسوی رئال مادرید، 90 دقیقه در جریان پیروزی 5-0 تیمش مقابل شاختار بازی کرد و نقش به سزایی در کسب سه امتیاز ارزشمند خارج از خانه داشت.

به گزارش طرفداری و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، کریم بنزما که طی 11 بازی امسال 11 گل به ثمر رسانده در پایان بازی گفت:

بازی واقعاً مهمی بود. شایسته سه امتیاز بودیم و گل های زیادی به ثمر رساندیم و گلی دریافت نکردیم تا نتیجه ای درخشان برای ما رقم بخورد. امیدوارم بتوانم این روند را حفظ کنم و درون زمین به تیمم کمک کنم. این برای من مهم ترین چیز است، کسب پیروزی که اگر همراه با گلزنی و پاس گل هم باشد، چه بهتر!

شاختار تیم خوبی است، در خانه خیلی خوب بازی می کنند و ما را خیلی تحت فشار قرار دادند. در 15 دقیقه ابتدایی به خوبی بازی را مدیریت کردیم و سپس برای پیروزی تلاش کردیم و 5 گل به ثمر رساندیم. این نتیجه همه ما را مملو از اعتماد به نفس می کند. از این نتیجه لذت خواهیم برد و سپس تمرکز خود را روی ال کلاسیکوی روز یکشنبه معطوف خواهیم کرد.

وینیسیوس جونیور؟ او هنوز جوان است، اما لایق تعریف و تمجید هایی است که دریافت می کند. با گلزنی و پاس گل به تیم کمک می کند و برای حریفان مشکل ساز می شود و با توجه به سنی که دارد، یک ستاره است و امیدوارم این روند را تا پایان فصل حفظ کند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو