راز زیبایی و جوانی پوست «ویکتوریا بکهام»

راز زیبایی و جوانی پوست «ویکتوریا بکهام»


منبع: برترین ها

20

1400/7/29

07:00


ویکتوریا بکهام همسر دیوید بکهام در مصاحبه‌ای از ترفند ساده‌ای که برای داشتن چهره‌ای جوان و پوست شفاف به کار می‌برد پرده برداشت.

برترین‌ها: ویکتوریا بکهام همسر دیوید بکهام در مصاحبه ای از ترفند ساده ای که برای داشتن چهره ای جوان و پوست شفاف به کار می برد پرده برداشت.

اسرار زیبایی و جوانی پوست «ویکتوریا بکهام»

ویکتوریا بکهام، همسر دیوید بکهام فوتبالیست مشهور و مدل، خواننده، بازیگر و صاحب برند لباس ویکتوریا بکهام است که به ظاهر خود اهمیت زیادی می دهد و در میانسالی هم پوستی زیبا و شفاف دارد. به نظر شما راز پوست شفاف ویکتوریا بکهام چیست؟ او برای مراقبت از پوست خود چه کارهایی را انجام می دهد؟ راز ویکتوریا بکهام برای داشتن پوست بی نقص و بدون چروک را فاش کردیم.

اسرار زیبایی و جوانی پوست «ویکتوریا بکهام»

تک راز ویکتوریا بکهام برای زیبایی و جوانی پوست

ویکتوریا بکهام در طی مصاحبه ای با The Edit از راهی که برای داشتن چهره ای بدون نقص طی کرده است می گوید و پرده از راز جوانیش بر می دارد.

مصرف ماهی سالمون

اسرار زیبایی و جوانی پوست «ویکتوریا بکهام»

یکی از رازهای داشتن پوستی صاف و سالم ویکتوریا بکهام مصرف ماهی سالمون است. ماهی سالمون دارای امگا 3 فراوان بوده و اسید های چرب آن در تولید کلاژن و تقویت ساختار پوست نقش فراوانی دارد.

 

دیگر اسرار جوانی پوست ویکتوریا بکهام

تک راز ویکتوریا بکهام، مصرف ماهی سالمون بود که در کنار آن، مواردی که در ادامه خواهید خواند عوامل موثر در حفظ جوانی پوست اوست.

ماساژ صورت

یکی دیگر از راز های زیبایی ویکتوریا بکهام، ماساژ صورت است و آن را می داند. ماساژ صورت موجب جوانسازی پوست و جلوگیری از ایجاد چین و چروک و آکنه های پوستی می شود و از تنش ها و استرس های که عامل خرابی پوست هستند، می کاهد.

استفاده از روغن های طبیعی

اسرار زیبایی و جوانی پوست «ویکتوریا بکهام»

پوست شفاف و براق ویکتوریا بکهام به دلیل استفاده از محصولات بهداشتی طبیعی صورت است. او پس از هربار استحمام، با روغن های طبیعی مانند روغن زیتون پوست خود را مرطوب می کند.

مرطوب نگاه داشتن پوست

خشکی پوست باعث بروز مشکلات زیادی می شود.ویکتوریا بکهام از مرطوب کننده ها و آبرسان ها برای مرطوب نگه داشتن پوست استفاده می کند.

ماسک دور چشم

پوست دور چشم، یکی از حساس ترین بخش های پوست بدن است. ویکتوریا بکهام برای جلوگیری از ایجاد چین وچروک در اطراف چشم و جوانتر و شاداب تر به نظر رسیدن از ماسک دور چشم استفاده می کند.

خوردن ویتامین و مواد مغذی

اسرار زیبایی و جوانی پوست «ویکتوریا بکهام»

یکی از دلایل جوان ماندن پوست ویکتوریا، خوردن غذا های مغذی و تامین ویتامین های بدن است. امگا 3، ویتامین آ، ویتامین های گروه ب، ویتامین دی، سی و ای برای حفظ شادابی پوست مفید هستند.

دیگر مراقبتهای پوستی ویکتوریا بکهام

  • استفاده مداوم از ضد آفتاب
  • نوشیدن آب زیاد
  • استفاده از پاک کننده های ملایم
  • تونر، مرطوب کننده
  • خوردن میوه ها، سبزیجات و صیفی جات تازه و آبدار
  • ورزش

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو