فیلم موتور سواری سام درخشانی و همسرش

فیلم موتور سواری سام درخشانی و همسرش


منبع: رکنا

16

1400/7/30

19:06


فیلم موتور سواری سام درخشانی و همسرش

سام درخشانی بازیگر استقلالی است. سام درخشانی مدتی مجری مسابقه تلویزیونی ایران بود. سام درخشانی در آموزشگاه بازیگری سمندریان یک دوره بازیگری گذرانده‌است. سام درخشانی ازدواج کرده است و یک دختر دارد. فیلمی از موتور سواری سام درخشانی و همسرش را ببینید.

ناراحتی سام درخشانی از مردم

سام درخشانی از آن دسته بازیگرانی است که حاشیه های زیادی را به وجود آورده که بیشتر این حاشیه ها مربوط به نسائل اقتصادی است. او از واکنش مردم نسبت به زندگی لاکچری بازیگران به شدت ناراحت می شود و می گوید مردم حق ندارند درباره وضعیت مالی بازیگران و سلبریتی ها نظر بدهند.

سام و همسر

لو رفتن دروغ سام درخشانی به مردم

سام درخشانی در جریان یک تئاتر که در کانادا اجرا می شد در لحظات پایانی از حضور در آن و سفر به کانادا انصراف داد و در صفحه شخصی خودش دلیل این کار را حمایت از مردم و مشکلات اقتصادی آنها و جلوگیری از فخر فروشی اعلام کرد. احسان کرمی می گوید که سام درخشانی برای مردم نبود که از آمدن به این تئاتر انصراف داد بلکه شرایطی بود که خودش می خواست (برخی رسانه ها گفته اند که سام درخشانی شرط کرده که گروه اسپانسر باید زمینه اقامت خانواده ام یعنی همسر و فرزند را فراهم کنند) و به همین دلیل با آنها به اختلاف خورده است. یعنی احسان کرمی می گوید که سام درخشانی برای منافع خودش به این تئاتر نیامد و به نام مردم کارش را ثبت کرد.

سام

منبع : برخط نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو