پرسپولیس طلسم ۷۱۸ روزه فولاد را شکست!

منبع: فرارو

10

1400/7/30

20:08


تیم پرسپولیس موفق شد طلسم شکست ناپذیری فولاد در خانه را از بین ببرد.

پرسپولیس طلسم ۷۱۸ روزه فولاد را شکست!

آخرین بار تیم گابریل کالدرون بود که موفق شد با پنالتی مهدی ترابی، فولاد را شکست دهد و با سه امتیاز شیرین خوزستان را ترک کند. در این بین فولاد ۲۵ بازی را در خانه برگزار کرد و برابر تیم‌های قدرتمندی، چون سپاهان، استقلال، گل گهر و... مقاومت کرد و شکست نخورد تا اینکه دوباره پرسپولیس با سفر به این شهر، فولاد را مغلوب کرد.

نکته جالب اینکه تیم‌های پرسپولیس و فولاد نسبت به آن دوران تغییر مربی داشته‌اند و عبدالله ویسی و یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی روی نیمکت این دو تیم مدعی فوتبال ایران قرار گرفته‌اند.

در بازی امروز مهدی ترابی زننده گل سرخپوشان در بازی دو سال قبل، به عنوان گلساز ظاهر شد و به ترتیب رضا اسدی، حامد پاکدل و عیسی آل‌کثیر سه گل پیروزی بخش را به ثمر رساندند. این بار فولاد بود که از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد.

شکست ناپذیری فولاد در یک فصل و نیم سبب شد تا این تیم یک بار به عنوان تیم چهارم جدول رده بندی سهمیه بگیرد و بار دیگر در بین تیم‌های بالانشین جدول خودنمایی کند. این طلسم روحیه بخش حالا از بین رفته و ویسی با از دست دادن این رکورد، باید تیمش را بازیابی کند.

از آن سو پرسپولیس که به این رکورد ۷۱۸ روزه خاتمه داده، با انگیزه بالا پای به دیدار بعدی برابر نساجی خواهد گذاشت که پیروزی مقابل این تیم احتمالا قرمز‌ها را به سمت جایگاه نخست هدایت خواهد کرد.

ورزش سه

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو