محمد قاسمی نژاد: نکونام برنامه‌های خوبی برای موفقیت فولاد دارد؛ برای قهرمانی و کسب سهمیه خواهیم جنگید

منبع: طرفداری

19

1398/4/23

13:18


محمد قاسمی نژاد: نکونام برنامه‌های خوبی برای موفقیت فولاد دارد؛ برای قهرمانی و کسب سهمیه خواهیم جنگید

اهداف فولاد از دید قاسمی نژاد بسیار بالا هستند.

طرفداری- محمد قاسمی‌نژاد، هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان تأکید کرد که این تیم برای قهرمانی در لیگ برتر و کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا می‌جنگد.

محمد قاسمی‌نژاد، بازیکن جدید فولاد خوزستان در گفت‌و‌گو با تسنیم، با اشاره به آخرین وضعیت فولاد و تمرینات این تیم اظهار داشت:

ما از اوایل تیر ماه استارت زدیم و اردوی خوبی هم در شهرکرد داشتیم و سپس به تهران آمدیم. حالا انجام بازی‌های دوستانه هم در برنامه‌های کادر فنی قرار گرفته است تا بازیکنان بیشتر با یکدیگر هماهنگ شوند. خوشبختانه تیم خوبی داریم که در این فصل می‌تواند خودی نشان دهد. امیدوارم همه‌ی ما فصل خوبی را برای این تیم رقم بزنیم.

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره کار کردن با جواد نکونام تأکید کرد:

نکونام یک مربی حرفه‌ای است و برنامه‌های خوبی برای موفقیت فولاد دارد. من قبلاً هم در خونه‌به‌خونه سابقه کار کردن با این مربی را دارم و اعتقادم این است که می‌توانیم با این مربی در فصل آینده به موفقیت برسیم.

وی که فصل گذشته در پدیده شهر خودرو بازی می‌کرد، در ارتباط با انتخاب فولاد خوزستان تصریح کرد:

فولاد یک باشگاه حرفه‌ای است که امکانات خوبی هم دارد و من انتخاب خوبی انجام دادم. نهایت تلاشم این است که بهترین عملکرد را داشته باشم. هدف همه‌ی ما این است که در فصل جدید بهترین نمایش را داشته باشیم و باید بگویم که فولاد با این بازیکنان و کادر فنی برای قهرمانی یا کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا می‌جنگد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو