بهنام یخچالی: با تمام توان برای کسب سهمیه المپیک 2020 می جنگیم؛ کار آسانی در جام جهانی بسکتبال نداریم

منبع: طرفداری

13

1398/4/23

13:18


بهنام یخچالی: با تمام توان برای کسب سهمیه المپیک 2020 می جنگیم؛ کار آسانی در جام جهانی بسکتبال نداریم

یخچالی از شرایط خوب حاکم بر اردوی تیم ملی سخن می گوید.

طرفداری- بهنام یخچالی در خصوص شرایط تیم ملی بسکتبال اظهار داشت:

خوشبختانه شرایط خوبی در اردوی تیم ملی حاکم است و حدود چهار هفته‌ای می‌شود که از آغاز تمرینات تیم ملی می‌گذرد. از لحاظ تیمی و فردی آمادگی بازیکنان بسیار بهتر از گذشته شده است. طبق برنامه ۱۰ روز دیگر قرار است تمرینات تیم ملی ادامه داشته باشد و پس از آن عازم تورنمنت بین‌المللی پرتغال می‌شویم تا چند بازی انجام دهیم.

وی ادامه داد:

مسئولان فدراسیون خیلی زحمت کشیدند تا بتوانند بازی‌های تدارکاتی خوبی برای ما پیش از جام‌جهانی تدارک ببینند و به نظرم حضور در چنین مسابقاتی می‌تواند برای ما مفید باشد تا مراحل آماده‌سازی را به خوبی پشت سر بگذاریم. مسابقات تدارکاتی باعث می‌شود در جام‌جهانی نتیجه خوبی بگیریم.

عضو تیم ملی بسکتبال در خصوص شرایط ملی‌پوشان حاضر در اردو گفت:

نفرات با تجربه و جوان از سوی کادرفنی به اردو دعوت شده‌اند و این موضوع کمک می‌کند تا هماهنگی بین نفرات بیشتر شود. خداراشکر امکانات خوب است و هیچ مشکلی از این بابت در اردوها وجود ندارد.

یخچالی با اشاره به بازگشت دوباره حامد حدادی و نیکخواه بهرامی به ترکیب تیم ملی بسکتبال تصریح کرد:

حامد و صمد چندین سال هستند که برای موفقیت تیم ملی بسکتبال در مسابقات برون‌مرزی زحمت کشیدند و از تجربه بالایی برخوردار هستند و می‌توانند در مواقع حساس به نفرات کم تجربه کمک کنند.

به نقل از میزان، وی در مورد اینکه آیا تیم ملی بسکتبال شانسی برای حضور در المپیک توکیو دارد یا خیر، اظهار داشت:

از الان چیزی را نمی‌توان پیش‌بینی کرد اما ما با تمام توان تمرین می‌کنیم و به دنبال هدف‌های بزرگی هستیم. اینکه چه نتیجه‌ای کسب کنیم به شرایط روز مسابقه و همچنین قسمت بستگی دارد. قطعا بازی در جام‌جهانی برای ما آسان نخواهد بود، اما با این وجود هدف ما سخت‌ جنگیدن و ارائه بازی‌های خوب در چین است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو