مانع بزرگ و غیرمنتظره در راه بازگشت نیمار به بارسا

منبع: ورزش 3

19

1398/4/23

13:20


اداره مالیات اسپانیا نیمار را به 35 میلیون یورو فرار مالیاتی متهم کرده است تا راه بازگشت او به بارسلونا دشوارتر شود.

مانع بزرگ و غیرمنتظره در راه بازگشت نیمار به بارسا

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از موندودپورتیوو و آاس، نیمار بی تاب بازگشت به لالیگا و بازی با پیراهن بارسلوناست ولی مسیر بازگشت او ناهموارتر از همیشه به نظر می رسد. اگر پی اس جی برای جدایی او رقم گزافی می خواهد و بارسا هم هنوز موضعی روشن در این زمینه اعلام نکرده، امروز اداره مالیات اسپانیا نیز نیمار را به 35 میلیون یورو فرار مالیاتی متهم کرد.

 

 

مانع بزرگ و غیرمنتظره در راه بازگشت نیمار به بارسا

 

 

چندی پیش تحقیقات در مورد مالیات های پرداخت شده نیمار در دوران 4 ساله حضورش در بارسا شروع شد و انتقال او در سال 2017 به پی اس جی نیز به دقت مورد ارزیابی قرار گرفت و نتیجه این تحقیقات امروز اعلام شد.

 

اداره مالیات اسپانیا خواهان دریافت 35 میلیون یورو از نیمار شده و این ستاره برزیلی را به فرار مالیاتی متهم کرده است. گویا نیمار در آخرین سال حضورش در بارسا که 183 روز در اسپانیا اقامت داشت، فرم اداره مالیات را تکمیل نکرده و پی اس جی نیز اطلاعاتی ناقص در مورد انتقال نیمار به اداره مالیات ارائه کرده است.

اداره مالیات اسپانیا به دادگاه شماره 15 بارسلونا شکایت کرده است و ستاره برزیلی حالا باید در این زمینه پاسخگو باشد. او با همان اتهام مشابه مسی و رونالدو روبرو شده و اگر با اداره مالیات به توافق نرسد، باید راهی دادگاه شود.

به این ترتیب مسیر بازگشت نیمار به بارسا سخت بود و حالا سخت تر از گذشته نیز شده است.

 

 

مانع بزرگ و غیرمنتظره در راه بازگشت نیمار به بارسا

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو