ناصر ابراهیمی: آینده روشنی برای ویلموتس در تیم ملی پیش‌بینی می‌کنم؛ او باید ایران را قهرمان آسیا کند

منبع: طرفداری

5

1398/4/23

13:30


ناصر ابراهیمی: آینده روشنی برای ویلموتس در تیم ملی پیش‌بینی می‌کنم؛ او باید ایران را قهرمان آسیا کند

از دید ابراهیمی، ویلموتس در ایران موفق می شود.

طرفداری- پیشکسوت فوتبال ایران می گوید ویلموتس در گذشته سرمربی بلژیک بوده و چشم‌انداز روشنی برای او در تیم ملی ایران پیش‌بینی می‌کنم.

ناصر ابراهیمی، پیشکسوت فوتبال ایران در گفت‌وگو با میزان، در خصوص فهرست جدید تیم ملی و انتقاداتی که نسبت به این فهرست شده، اظهار داشت:

قبول دارم حق برخی بازیکنان توسط کادرفنی تیم ملی نادیده گرفته شد، اما باید به او حق داد که این نفرات را دعوت کرده است. او هنوز شناخت چندانی نسبت به بازیکنان داخلی ندارد. شاید هم لیست جام‌جهانی و جام ملت‌ها را دیده و این بازیکنان را دعوت کرده است.

وی ادامه داد:

رفتن به جام‌جهانی هنر نیست، بلکه هنر آن است که ویلموتس بتواند ایران را در جام‌ملت‌ها قهرمان کند. او در گذشته سرمربی بلژیک بوده و از تجربه بالایی هم برخوردار است. به همین دلیل آینده روشنی برای ویلموتس در تیم ملی پیش‌بینی کنم.

پیشکسوت فوتبال ایران در ادامه تصریح کرد:

به نظرم پس از پایان جام‌جهانی قطر و اتمام قرارداد ویلموتس، مسئولان فدراسیون فوتبال باید به مربیان جوان داخلی اعتماد و از میان بازیکنان گذشته تیم ملی، یکی را به عنوان سرمربی تیم‌ملی انتخاب کنند. اگر مسئولان از مربیان جوان ایرانی حمایت کنند، آنها پتانسیل کسب نتایج خوب با تیم‌ملی را دارند.

ابراهیمی در پایان اظهار داشت:

فهرست اخیر و دعوت از بازیکنان جوان اقدام خوبی از سوی ویلموتس بود. با این کار فرصت در اختیار سرمربی تیم ملی قرار گرفت تا از تمام ظرفیت‌های فوتبال ایران شناخت پیدا کند. به اعتقاد من برگزاری اردوهای کوتاه مدت به سود تیم‌ ملی ایران است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو