وان پلاس بزودی از اولین تلویزیون هوشمند خود رونمایی می کند

9

1398/4/23

13:32


شرکت وان پلاس هر سال به معرفی چند مدل گوشی هوشمند پرچمدار می‌پردازد. برای سال 2019 نیز به رونمایی دو مدل پرچمدار پرداخته که از اسمارتفون‌های برجسته سال جاری محسوب می‌شوند.

وان پلاس بزودی از اولین تلویزیون هوشمند خود رونمایی می کند

پیش‌تر گزارش شد وان پلاس درصدد است تا به صنعت تلویزیون هوشمند ورود پیدا کند. به نظر می‌رسد این شرکت چینی قصد دارد محصولات خود را گسترش دهد و عملکردی مشابه شیائومی داشته باشد.

به تازگی تصویر تبلیغاتی توسط وان پلاس منتشر شده که به رونمایی یک تلویزیون هوشمند جدید اشاره دارد. حتی اخیرا تلویزیون وان پلاس موفق شد تا از سوی Bluetooth SIG تاییدیه دریافت کند.

تاکنون تصاویر یا مشخصات این تلویزیون جدید وان پلاس به بیرون درز نکرد و تنها گزارش‌هایی پیرامون آن منتشر شد. مشخص نیست برند چینی چه برنامه‌ای برای این محصول خود در سر دارد. به گزارش وب سایت 91 Mobiles، هدف وان پلاس عرضه گسترده تلویزیون خود در بازار هند است. همان راهی که شیائومی پیش گرفته و موفق هم بوده به صورتی که تاکنون حجم بالایی از تلویزیون‌های هوشمند شیائومی در این منطقه پرجمعیت آسایی به فروش رسید.

البته شرکت‌های بسیاری هستند که هندوستان را به عنوان بازار کلیدی و مهم خود محسوب می‌کنند. بنابراین عجیب نیست وان پلاس نیز برای این منطقه تلویزیون هوشمندی معرفی کرده و عرضه دارد. دقیقا پیدا نیست آیا می‌توان تلویزیون‌های این شرکت را در بازارهای دیگر مشاهده کرد یا خیر. اما پیش بینی می‌شود پس از هند بازار چین نیز برای One plus از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

دو بازاری که در زمینه صنعت بزرگ بوده و خواستگاه شرکت‌های مطرح در بحث فروش هستند. به هر حال انتظار داریم در تابستان سال جاری وان پلاس از محصول مورد اشاره رونمایی کند. تلویزیونی که احتمالا با همکاری بزرگان صنعت همچون ال جی و سامسونگ به تولید خواهد رسید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو