پکیج لوازم بهداشتی مخصوص سفر

منبع: همگردی

27

1398/4/23

13:33


خیلی مواقع برای ما رفتن به سفر یا تورهای کاری، خانوادگی، دوستانه به شکل کاملا غافلگیرانه و بدون برنامه ریزی قبلی به وجود می آید، به صورتی که می توان نام توفیق اجباری بر آن نهاد. در این مواقع آماده شدن برای سفر کمی با استرس همراه می شود و ممکن است برخی وسایل مورد نیاز از قلم بیفتد، بنابراین بهتره از قبل وسایل ضروری را در قالب یک کیف کوچک تهیه کنیم تا در این مواقع دچار استرس و نگرانی نشویم.

به گزارش خبرنگار همگردی، برای سفر معمولا ابزار و وسایل سبک تری انتخاب می شوند. یکی از مهمترین اجزای تجهیزات سفر لوازم بهداشتی شخصی هستند. در این گزارش قصد داریم تا پک مسافرتی محصولات بهداشتی مخصوص خانم ها و آقایان را معرفی کنیم تا برای آماده کردن آن دچار مشکل نشوید و ضروریات را از قلم نیندازید. گفتنی است که تهیه این پکیج برای افراد حرفه ای و خوش سفر ضروری است. البته این پک می تواند در سفرها، تورها، باشگاه و استخر نیز همراه شما باشد.

پک لوازم بهداشتی بانوان

این پکیج شامل محصولات آرایشی و بهداشتی می شود. لوازم ضروری بهداشتی که باید در پکیج بانوان قرار گیرد شامل، شانه، ژیلت، ناخن گیر، نوار بهداشتی یا تامپون، پنبه، ژل شستشو پوست متناسب با نوع پوست، مرطوب کننده متناسب با نوع پوست، ژل بهداشتی، شامپو سر محصول مراقبتی مو، شامپو بدن، سشوار، اسپری ضد تعریق، مسواک تاشو،خمیر دندان، نخ دندان و حوله کوچک می شود. همچنین لوازم آرایشی شامل دستمال مرطوب یا آرایش پاک کن، کرم پودر، ضد آفتاب، کانسیلر، رژ گونه،رژلب، پنکیک، براش، خط چشم، سایه چشم، ریمل، ریمل ابرو می شود. بهتر است که تمام این وسایل در سایز کوچک تهیه شود، کرم ها و ژل های شستشو نیز حدود 20 میل باشند و کیف سبکی برای آن ها در نظر گرفته شود.

کاربرد مهم هر کدام از لوازم

مهم است که کاربرد هر کدام از این لوازم را بدانید. برای مثال کابرد افترسان بعد از آفتاب سوختگی است و شما زمانیکه به کویر یا ساحل می روید، حتما باید آن را به همراه داشته باشید تا اگر سوختگی روی پوست ایجاد شد، افترسان مخصوص مسافرت که حجم کمتری دارد را روی سوختگی بمالید تا از التهاب و سوزش جلوگیری کنید یا برای مثال تامپون برای عادت ماهیانه خانم ها بسیار ضروری است. حتما در سفر چه در داخل ایران و چه در خارج از ایران، شما در مکان غریبه ای قرار می گیرید که شاید زبان آن ها را هم بلد نباشید. در این شرایط مهیا کردن برخی لوازم کار ساده ای نیست، بنابراین قرار گرفتن هر کدام از این لوازم در پکیج دلیل خاص خود را دارد و کسانی که تجربه بیشتری دارند، می دانند که حتما باید این لوازم را در سفر به همراه داشت.

هزینه تهیه پکیج

جمع آوری این پکیج بسته به برند هر قلم از لوازم قیمت متفاوتی دارد. اگر بخواهید یک پک مناسب و اقتصادی داشته باشید باید برندهای ایرانی را انتخاب کنید که بین 300 تا 500 هزار تومان هزینه دارد. برای جمع آوری یک پکیج با برندهای نسبتا خوب لازم است 500 تا 700 هزار تومان هزینه کنید و اگر قصد انتخاب برندهای خارجی و به اصطلاح لاکچری را دارید باید بین 1 تا 1500 هزار تومان هزینه کنید.

برندهای ایرانی و خارجی

برندهای ایرانی و به اصطلاح اقتصادی برندهایی همچون سینره، سی گل و مای هستند که کیفیت خوبی دارند. برندهای با رنج قیمتی متوسط ویشی، بایودرما و ایوروشه هستند. برای لوازم آرایشی نیز برندهای، این لی، مای، مارال و کنویس برندهای نسبتا ارزان قیمت تری به حساب می آیند. برندهایی که در رنج قیمتی متوسط قرار می گیرند نیز شامل برند دبورا، بورژوا و لورال می شوند. برندهای به اصطلاح لاکچری آرایشی نیز برند مک، استی لادر و ایزادورا هستند.

پک لوازم بهداشتی آقایان

لوازم بهداشتی که در پکیج آقایان قرار می گیرد؛ شامل دستمال مرطوب آقایون، اسپری ضدتعریق، فوم اصلاح، ژیلت، مام، شامپو سر، شامپو بدن، ژل یا وکس، ضدآفتاب، افترسان، افترشیو، عطر جیبی، ماشین اصلاح و سشوار می شود. هزینه جمع آوری این لوازم نیز از 300 هزار تومان تا یک میلیون تومان بسته به انتخاب برندها قابل تغییر است. گفتنی است اگر برند این لوازم بهداشتی برند گران قیمتی نباشد، جمع آوری این پکیج حدود 500 هزار تومان هزینه دارد.

مطالب این گزارش را آرزو صفاری، مشاور مجموعه موتن رو در اختیار همگردی قرار داده است.

لوازم بهداشتی برای سفر

مطالب مشابه


تصویری