تاریخ انتشار نسخه بلوری فیلم Brightburn مشخص شد

منبع: بلاکس آپ

17

1398/4/23

13:42


تاریخ انتشار نسخه بلوری فیلم Brightburn مشخص شد

در تازه ترین اخبار تاریخ انتشار نسخه خانگی فیلم سینمایی Brightburn (برایت‌برن) اعلام شده است. در ادامه این خبر با ما همراه باشید.

در تازه ترین اخبار کمپانی سونی پیکچرز تاریخ انتشار نسخه دیجیتالی و خانگی فیلم Brightburn (برایت‌برن) را تایید کرده است. این کمپانی اعلام کرده که در ابتدا نسخه دیجیتالی فیلم Brightburn در تاریخ 6 آگوست 2019 (15 مرداد 1398) منتشر خواهد شد و در ادامه شاهد انتشار نسخه خانگی این فیلم که شامل نسخه 4K، بلوری و DVD می‌شود، در تاریخ 20 آگوست 2019 (29 مرداد 1398) خواهیم بود. خرداد ماه فیلم سینمایی Brightburn (برایت‌برن) اکران خود را آغاز کرد و توانست فروش نسبتا خوبی در سینماها داشته باشد. این فیلم که نقد های متوسطی دریافت کرد، در نهایت توانست 32.1 میلیون دلار در کل دنیا فروش داشته باشد. در ادامه شاهد تصور روی جلد نسخه خانگی فیلم Brightburn هستید:

گفته شده که در نسخه خانگی فیلم Brightburn شاهد محتوای اضافه تری خواهیم بود و ویدیو هایی از پشت صحنه فیلم نیز وجود دارد. جیمز گان، کارگردان دو قسمت فیلم Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان)، به‌عنوان تهیه کننده در این فیلم حضور دارد که چندی پیش به احتمال ساخت دنباله‌ای برای این فیلم اشاره کرده بود. دیوید یاروفسکی کارگردانی فیلم Brightburn را براساس فیلمنامه‌ای از برایان و مارک گان، بر عهده داشته است. 

داستان فیلم Brightburn شباهات های زیادی به داستان های ابر قهرمانی کلاسیک دارد، ولی یک نکته که در داستان این فیلم وجود دارد این است که قهرمان قصه از قدرت هایش استفاده شیطانی می کند. در خلاصه داستان آمده که یک زن و شوهر در شهری کوچک زندگی می کنند و آرزوی بچه دار شدن دارند، آنها به صورت اتفاقی یک بچه بیگانه فضایی را که در نزدیکی خانه‌ آن‌ها سقوط کرده پیدا می کنند و او را به خانه خود می آورند. این پسر هر چقدر بزرگ تر می شود قدرت های فرابشری نیز در او شروع به رشد کردن می کنند. قدرت های او چیزی شبیه قدرت هایی است که شخصیت سوپرمن دارد. این پسر بچه در ادامه از این قدرت ها در جهت منفی استفاده می کند و... الیزابت بنکس، دیوید دنمان، مت ال جونز، جنیفر هلند و جکسون دان، از جمله بازیگران فیلم Brightburn هستند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو