کورتوا: امیدوارم ناراحتی زانویم جدی نباشد؛ کسب پیروزی در نیوکمپ همیشه خوب است

منبع: طرفداری

27

1400/8/3

01:20


کورتوا: امیدوارم ناراحتی زانویم جدی نباشد؛ کسب پیروزی در نیوکمپ همیشه خوب است

مصدومیت تیبو کورتوا در دقایق پایانی ال کلاسیکو، به شدت مادریدی ها را نگران کرد.

تیبو کورتوا، دروازه بان بلژیکی رئال مادرید که در اواخر بازی با بارسلونا از ناحیه زانو احساس ناراحتی شدیدی کرد، فردا مورد آزمایش های بیشتر قرار خواهد گرفت و ظاهراً مشکلی ندارد.

به گزارش طرفداری و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، کورتوا بعد از پیروزی 2-1 در نیوکمپ گفت:

ال کلاسیکو بازی حساس است و ما همیشه به خاطر هواداران می خواهیم در آن پیروز شویم. پیروزی واقعاً خوبی بود که یک برد مهم دیگر در ال کلاسیکو بود تا ما را در بالای جدول نگه دارد. در طول کل بازی عملکرد خوبی داشتیم و خوب دفاع کردیم و آنها تا لحظه گل، موقعیت خاصی ایجاد نکردند. موقعیت هایی داشتیم، اما تمام کنندگی خوب نبود. برتری در نیمه اول همیشه مثبت است، اما باید متمرکز تر باشیم.

همیشه تمام توان خود را برای نشان باشگاه به کار می گیریم و امروز می توانستید سخت کوشی ما را ببینید. گلی که به ثمر رساندیم نتیجه تعهد تیم بود. مربی از ما خواست که به توپ های بلند رو بیاوریم، اما وقتی در حال پیروزی هستیم باید بدون دستپاچگی از نتیجه دفاع کنیم و حفظ سازماندهی در این مواقع مهم است. امروز موفق شدیم. لالیگا بسیار تنگاتنگ است، و بازی های سخت زیادی در پیش داریم. تا پایان فصل سخت خواهد بود و کسب پیروزی در اینجا همیشه خوب است.

وینیسیوس جونیور؟ وینی برای حریف مشکل ساز است، دریبل زن خوبی است که سرعت بالایی هم دارد. بازیکن مهمی است و امروز با وجود اینکه گل نزد، خیلی به ما کمک کرد.

احساس ناراحتی در زانو

وقتی به توپ ضربه زدم، در زانوی خود احساس ناراحتی کردم اما توانستم به بازی ادامه دهم. امیدوارم که چیز جدی نباشد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو