سیمونه اینزاگی: پنالتی تنها راهی بود که می توانستیم گل بخوریم؛ نیازی نبود VAR دخالت کند

منبع: طرفداری

13

1400/8/3

01:20


سیمونه اینزاگی: پنالتی تنها راهی بود که می توانستیم گل بخوریم؛ نیازی نبود VAR دخالت کند

سیمونه اینزاگی از تساوی مقابل یوونتوس به شدت ناراضی است چرا که تیمش را در این بازی کاملا برتر از حریف ارزیابی کرده است

اینتر در شبی که فوتبال خوبی ارائه داد و راه های حملات یوونتوس را بسته بود، به خاطر بی احتیاطی دنزل دومفریز و دادن خطای پنالتی، دروازه اش را در دقیقه 89 باز شده دید تا پیروزی 1-0 آن ها از دست برود.

طرفداری | سیمونه اینزاگی سرمربی اینتر که پس از تصمیم داور و VAR برای پنالتی به سود یوونتوس به شدت عصبانی شد و کارت قرمز گرفت، پس از تساوی 1-1 مقابل یووه در مصاحبه با DAZN به تمجید از عملکرد تیمش پرداخت و اعلام پنالتی به سود یوونتوس را غیر ضروری دانست.

فکر می کنم پنالتی تنها راهی بود که می توانستیم در این بازی گل بخوریم. ناامید کننده بود چون حس می کنم بازی را از ابتدا تا پایان کنترل کردیم و به یوونتوس فرصتی ندادیم. بابت از دست دادن دو امتیاز اصلا خوشحال نیستم. داور در دو متری همان صحنه ایستاده بود، می توانست صحنه را ببیند و خطایی نگرفت. بنابراین نیازی نبود که VAR او را فرا بخواند. برای هواداران مان ناراحتم چون خوب بازی کردیم و شایسته بیش از یک امتیاز بودیم. ما هرگز تحت فشار قرار نگرفتیم و بازی را از اول تا آخر تحت کنترل داشتیم. اعتراف می کنم واکنش من حین اخراجم صحنه خوبی برای به نمایش در آمدن نبود اما حس می کنم آن صحنه ای نبود که VAR باید در آن دخالت می کرد. در دقیقه 89 چنین دیداری وقتی داور دستور به ادامه بازی می دهد اما VAR پنالتی می گیرد، طبیعی است که همچون من عصبانی شوید.

سرمربی اینتر ادامه داد 

ما نیمه اول انرژی زیادی در زمینه پرسینگ در تمام نقاط زمین صرف کردیم. می دانستیم یوونتوس ممکن است کیه زا، دیبالا و بقیه را در نیمه دوم به زمین بیاورد و بیشتر عقب نشستیم اما همچنان بر این عقیده هستم که موقعیتی به یوونتوس ندادیم. کل تیم سخت کار کرد، همه به هم کمک کردند و خوب بودیم اما نتیجه به نفع مان رقم نخورد. ایوان پریشیچ در پایان نیمه اول خسته بود و از ناحیه فلکسور مشکل خفیفی داشت اما می توانست بازی کند. وقتی کارت زرد گرفت، حس کردم بهترین تصمیم ممکن تعویض کردن اوست. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو