بازیکن استقلال در نظرسنجی AFC اول شد

منبع: ورزش 3

23

1400/8/3

10:36


امیرعلی صادقی بازیکن استقلال در نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای انتخاب با استعدادترین بازیکن زیر 23 سال، اول شد.

بازیکن استقلال در نظرسنجی AFC اول شد

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال زیر 23 سال ایران برای شرکت در مسابقات مقدماتی قهرمانی زیر 23 سال آسیا، در دوشنبه پایتخت تاجیکستان حضور دارد. این مسابقات از امروز به صورت رسمی آغاز می شوند و تا 9 آبان نیز به پایان می رسند.

 

ملی پوشان ایرانی با هدایت مهدی مهدوی کیا و در گروه B این رقابت ها، با تیم های نپال، تاجیکستان و لبنان همگروه است و امیدوار است با پیروزی در این رقابت ها، یک گام برای صعود به رقابت های المپیک بردارد.

 

در همین رابطه، وب سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با معرفی 8 بازیکن از کشورهای مختلف آسیایی به عنوان بازیکنان با استعدادی که باید در رقابت های مقدماتی زیر 23 سال به آنها توجه کرد، یک نظرسنجی برگزار کرد که در نهایت امیرعلی صادقی بازیکن جوان استقلال با کسب 85 درصد آراء با اقتدار رتبه نخست را به خود اختصاص داد.

 

صادقی در این تابستان و از تیم سایپا به استقلال پیوست و در دیدار هفته نخست برابر هوادار نیز برای دقایقی به میدان رفت. این بازیکن در دیدارهای تدارکاتی استقلال و همچنین تیم ملی امید درخشش خوبی داشت و امیدوار است این اتفاق را در مسابقات مقدماتی قهرمانی زیر 23 سال آسیا نیز تکرار کند.

بازیکن استقلال در نظرسنجی AFC اول شد

مطالب مشابه