دیبالا: یوونتوس باید از نظر هجومی پیشرفت کند

منبع: ورزش 3

41

1400/8/3

09:19


پائولو دیبالا، ستاره یوونتوس، معتقد است که این تیم باید در کارهای هجومی عملکرد بهتری را از خود به نمایش بگذارد.

دیبالا: یوونتوس باید از نظر هجومی پیشرفت کند

به گزارش "ورزش سه"، تیم یوونتوس شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته نهم لیگ ایتالیا و در ورزشگاه سن سیرو به مصاف اینتر رفت و این بازی در نهایت با تک گل دیرهنگام پائولو دیبالا با تساوی 1-1 به پایان رسید.

شاگردان سیمونه اینزاگی خیلی زود و در دقیقه 17 توسط ادین ژکو به گل رسیدند و توانستند این برتری را تا دقیقه 89 حفظ کنند اما این ستاره آرژانتینی موفق شد در فاصله یک دقیقه به پایان زمان قانونی بازی، دروازه حریف را از روی نقطه پنالتی باز کند تا یووه با کسب یک امتیاز به تورین برگردد.

دیبالا پس از سوت پایان بازی به DAZN گفت:« ما قطعا باید از نظر هجومی پیشرفت کنیم چون اگر فقط سعی کنیم با یک گل برنده شویم، درصورت دریافت گل از سوی حریف به مشکل می‌خوریم. با این حال اگر نیاز به برد 0-1 داشته باشیم، می‌توانیم به آن دست پیدا کنیم.»

 

دیبالا: یوونتوس باید از نظر هجومی پیشرفت کند

 

این بازیکن در هفته‌های اخیر به دلیل مصدومیت قادر به حضور در میادین نبود و در بازی برابر اینتر تقریبا پس از یک ماه دوری از ترکیب یووه توانست بار دیگر با پیراهن این تیم به میدان برود.

او در این باره گفت:« من می‌خواستم تمام تلاشم را برای هم تیمی‌هایم، هواداران و همه به کار بگیرم. مصدومیت‌های زیادی داشتم که واقعا آزاردهنده بودند و از این که نتوانم در دیدارهای یک ماه گذشته به میدان بروم واقعا خوشحال نیستم.»

دیبالا در پاسخ به سوالی در این باره که با تمدید قریب الوقوع قراردادش، شرایط خودش را به عنوان یکی از رهبران تیم چطور می‌بیند گفت:« من فکر پس از سال‌ها حضور در اینجا و سپری کردن زمان بسیاری برای یادگیری از بایکنان بزرگ، بدون شک رشد و پختگی خاصی به وجود می‌آید و این اتفاق به بازیکنان جوان کمک می‌کند. من فکر می‌کنم حالا نوبت من رسیده و من باید به تیم کمک کنم.»

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو