اسدی: تمام تلاش‌مان این است که با کاپ برگردیم

منبع: ورزش 3

15

1400/8/3

11:03


ملی‌پوش بسکتبال کشورمان می‌گوید: تیم قدرتمند اندونزی و لبنان در مسابقات کاپ آسیا شرکت کرده‌اند اما تمام تلاشمان را می‌کنیم که با کاپ برگردیم.

اسدی: تمام تلاش‌مان این است که با کاپ برگردیم

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، ناهیده اسدی با بیان شرایط اردویی خوب گفت: بازیکنان روز به روز از لحاظ تکنیکی و تاکتیکی روند رو به رشدی دارند. اردوی اخیر هم از لحاظ سطح کیفی خیلی بالا بود و از لحاظ تاکتیکی خیلی موارد را به ما یاد داد.
 

وی افزود: در مسابقات کاپ آسیا تیم های قدرتمندی مثل اندونزی و لبنان شرکت کرده‌اند و امیدوارم بهترین نتیجه را بگیریم. تمام تلاش‌مان این است که با کاپ برگردیم و قطعا مسابقات تدارکاتی ترکیه هم در نحوه انجام بازی‌های‌مان خیلی تاثیرگذار خواهد بود. 

 

ملی‌پوش بسکتبال کشورمان با اشاره به رقابت با حریفان سرسختی مثل لبنان و سوریه در کاپ آسیا اظهار داشت: لبنان و سوریه حریفان سرسختی هستند، اما ما سرسخت تر از آنها هستیم و قطعا به نتیجه مطلوبی که در شان تیم ملی است خواهیم رسید و اگر به مرحله بعدی مسابقات صعود کنیم اندونزی رقیب خیلی سختی برای ماست، اما ما با توجه به مواردی که کادر فنی به ما گفته و یاد داده است قطعا موفق خواهیم بود. 

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم برای کشور و دختران افتخار آفرینی کنیم تا راه نسل بعدی بازتر شود.

مطالب مشابه