سید صالحی و پشت پرده لغو سفر شهرخودرو

منبع: ورزش 3

18

1400/8/3

11:33


سیدمهدی سیدصالحی، مدیر تیم شهرخودرو، می‌گوید بازیکنان بازیچه شده‌اند و تیم‌شان با لغو سفر به رفسنجان ۱۶۰ میلیون ضرر کرده است.

سید صالحی و پشت پرده لغو سفر شهرخودرو

به گزارش "ورزش سه"، اتفاقات عجیب لیگ برتر از همین هفته‌های ابتدایی شروع شده و در هفته دوم شهرخودرو در رفسنجان حاضر نشد تا بازی این تیم با مس لغو شود. سید صالحی مدیر این تیم در گفت و گویی تلفنی با برنامه صبحگاهی شبکه سه توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد.


او در ابتدا گفت: به نظر من یک مقدار حاشیه بیش از اندازه ناحق گریبان گیر تیم ما شده و علی رغم اینکه پنجره نقل و انتقالات‌مان بسته شده بود، بچه‌هایمان مردانگی کردند و مقابل تیم آلومینیوم اراک قرار گرفتند که در اصل ما یکی یا دوتا بازیکن اصلی‌مان در زمین بودند و بیشتر از بازیکنان امیدمان استفاده کردیم و توانستیم مساوی بگیریم. بعد از آن بچه‌های ما اسیر دست یک سری دوستان و یک سری سناریوها شدند. 

 

او ادامه داد: چون وقتی کلاس A آسیای من تمام شد قرار شد ما از مشهد به تهران بیاییم و از تهران به کرمان برویم و لباس‌های بازی و فرودگاهی هماهنگ شده بود و شما می‌دانید ما یکی دو ماه است تیم را تحویل گرفتیم و مشکلات عدیده‌ای روی سر ما ریخته و حتی چک ده درصدی بازیکنان هم فراهم شده بود ولی بازیکنان بنا به دلایلی تصمیم‌شان این بود به سمت فرودگاه نیایند. ما با هیئت مدیره به سمت فرودگاه رفتیم و صحبت‌هایی را با بازیکنان کردیم و آنها واقعا غیرتمند هستتد و با تمام وجود کار کردند تا از حیثیت فوتبال مشهد دفاع کند و این اتفاق زیبنده نیست. 

 

مدیر شهرخودرو تاکید داشت تا هفته چهارم قرار بود ۲۵ درصد پرداختی داشته باشند و گفت: کدام یک از تیم‌ها الان پرداختی داشتند؟ خیلی از تیم‌ها هنوز پرداختی نداشته‌اند ولی ما قرار بود قبل از بازی‌ها ده درصد پرداختی داشته باشیم و دوروز از بازی اول گذشت قرارشد ده درصد را بدهیم و قبل از بازی بعد پنج درصد بدهیم و در هفته چهارم هم ده درصد دیگر را پرداخت کنیم ولی بازیکنان تیم تصمیم گرفتند تا سی درصدشان را نگیرند به رفسنجان نروند. این تصمیم، توافق بین بازیکنان بوده ولی من مطمئنم بازیکنانمان آن قدر غیرتمند بودند ولی بازیچه دست یک سری آدم‌ها قرار گرفتند. 

 

سیدصالحی اضافه کرد: ما از زمانی که تیم را تحویل گرفتیم جز افترا و تهمت چیزی برای ما نبوده. به نظر شما تیمی که ۱۶۰ میلیون تومان ضرر بلیط هواپیما داده برای از مشهد به تهران و از تهران به کرمان مشکل مالی دارد؟ ما ۱۶۰ میلیون بابت پول اسکان و رفت و آمد ضرر کردیم. می‌توانید بپرسید که ما هتل جهانگردی را گرفتیم. ما زمانی که تیم را تحویل گرفتیم با مالک و مدیرعامل و... تلاش می‌کنیم مشکلات را برطرف کنیم. ما مشکلات زیاد و عدیده‌ای داشتیم و حتی مجبور شدیم دوباره لباس سفارش دهیم. هر تیمی مشکلاتی دارد اما تمام تلاش‌مان این بود برطرف شود. آیا زیبنده‌است که بازیکن بگوید ۳۰ درصد ندهید به رفسنجان نمی‌روم؟ ما حتی پرواز چارتر گرفتیم. اگر بازیکن بخواهد برای تیم تصمیم بگیرد که سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.

 

او در پاسخ به اینکه چرا قبل از اعمال محرومیت قراردادهای جدید ثبت نشده گفت: ما تمام تلاش‌مان را کردیم که قراردادهای جدید را ثبت کنیم. یک سری شائبه در تیم بود که گفتند قرار است فقط به بازیکنانی که قرارداد دارند ۱۰ درصدها را بدهند ولی به والله چنین چیزی نبود و من هم یک زمانی جای این بازیکنان بودم و در چهار تیم بزرگ بازی کردم و عاجزانه از آنها خواهش کردم که اگر مرا قبول دارید این قول را می‌دهم که در یکی دو هفته مشکلات حل می‌شود.

 

او در پایان گفت: من این قول را دادم و مطمئنا اگر حل نشود من با آنها در میان می‌گذارم و صادقانه می‌گویم که لباس‌هایتان درست شده و مشکلات برطرف می‌شود ولی بازیکنان در مقابل هیئت مریره قرار می‌گیرد؛ در صورتی که بازیکنان ما خیلی با غیرت هستند. بازیکنانی که آن طور مقابل آلومینیوم بازی کردند یا حتی بازیکنانی که قراردادشان ثبت نشده ولی کنار تیم هستند به نظرم بازیچه یک سری اتفاقات شدند. ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم از فوتبال مشهد دفاع کنیم.

مطالب مشابه