نماینده مجلس: فدراسیون فوتبال برای کشور هزینه تراشی کرد

منبع: طرفداری

56

1400/8/3

11:41


نماینده مجلس: فدراسیون فوتبال برای کشور هزینه تراشی کرد

مهدی فروردین، رییس فراکسیون ورزش صحبت هایی را در مورد رییس فدراسسیون فوتبال عنوان کرد...

مهدی فروردین بیان کرد رییس فدراسیون باید در مجلس حضور پیدا کند.

به گزارش طرفداری و به نقل از ایلنا، به دنبال ورود نهادهای نظارتی پیرامون این پرونده، حال نمایندگان مجلس شورای اسلامی هم انتقادات تندی را علیه فدراسیون فوتبال مطرح می کنند و این در حالی است که فدراسیون پس از مدتها سکوت در بیانیه شب گذشته تلاش کرد بخشی از ابهامات را مرتفع سازد که نه تنها در این امر موفق نبود که ابهامات جدیدی هم به پرونده افزود.

در همین حال و صرف نظر از احسان قاضی زاده هاشمی که به صراحت درباره ابهامات موجود در فدراسیون صحبت کرده، سردار کوثری هم از احضار وزیر ورزش و جوانان خبر می دهد و احمد راستینه از حاشیه سازی های خودساخته فدراسیون فوتبال از سوی عزیزی خادم گلایه می کند.

حال و در تازه ترین تحولات، فروردین، رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی درباره احتمال عزل عزیزی خادم گفته اگرچه این بحث در حوزه اختیارات مجلس نیست اما نهاد قانونگذار در انتظار دفاعیات او در جلسه سرنوشت ساز در ساختمان بهارستان است تا در در واقع اصل مبحث را رد نکرده باشد.

فروردین درباره موضوع برکناری عزیزی خادم عنوان کرد:

این موضوع در حیطه اختیارات ما نیست اما او باید در مجلس حضور پیدا کند و دفاعیه اش را درباره این موضوع بشنویم و سپس تصمیم‌گیری کنیم.

وی همچنین تصریح کرد:

فدراسیون فوتبال باید حواسش را جمع می کرد تا خطایی نکند. آنها مستقل هستند و ما نمی‌توانیم دخالت کنیم اما اگر مواردی که به آن اشاره شده صحت داشته باشد جای نگرانی و بحث وجود دارد و باید به آن رسیدگی شود.

جمله پایانی فروردین هم موید ناراحتی های مقامات درباره سیر اتفاقات رخ داده در فدراسیون فوتبال است.آنجا که او می گوید:

وضوع به این مهمی قبل از بررسی و تحقیق انجام شده و برای کشور هزینه‌تراشی شده است.

 

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو