نشست مشترک مسئولین روابط عمومی شرکت های پالایشی در شرکت پالایش نفت اصفهان

منبع: رکنا

53

1400/8/3

12:22


نشست مشترک مسئولین روابط عمومی شرکت های پالایشی در شرکت پالایش نفت اصفهان

به گزارش رکنا از اصفهان،در ابتدای این نشست مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان گفت: روابط عمومی تلفیقی از علم و عمل، دانش و مهارت است و به عنوان سخنگوی شرکت، طی تعامل با مخاطبان از جمله رسانه ها در معرفی سازمان و تحقق اهداف آن مؤثرند.

مرتضی ابراهیمی افزود: روابط عمومی ها در سازمان های امروزی به ویژه شرکت های خصوصی مانند شرکت های پالایشی که با ذی نفعانی مانند سهامدار مرتبط هستند و در اصل ماهیت فعالیتشان در این جهت شکل می گیرد، نقشی بسیار مهم در برقراری صحیح ارتباط بین مجموعۀ مدیران، کارکنان، مشتریان و به طور کلی ذی نفعان سازمان دارند.

پس از آن رئیس روابط عمومی شرکت پالایش نفت تهران گزارشی از چگونگی برگزاری سومین دوره مسابقات سراسری قران کریم و نهج البلاغه شرکت های پالایشی ارائه کرد و نقاط قوت و ضعف برگزاری مسابقات  حضوری  و غیر حضوری را تشریح کرد. در این نشست همچنین  بندهای موضوع جلسه هماهنگی و هم اندیشی مسئولین روابط عمومی شرکت های پالایشی مورد بررسی قرار گرفت و تصممیات لازم اتخاذ شد.

بازدید از پالایشگاه اصفهان و ادای احترام به شهدای هشت سال دفاع مقدس و دو شهید گمنام مدفون شده در شرکت پالایش نفت اصفهان از دیگر برنامه های این روز بود.

اصفهان -عاطفه باقری

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه