رونمایی از خرید جدید استقلال در اصفهان؟

منبع: فرارو

10

1400/8/3

12:30


استقلال امروز در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف ذوب آهن می‌رود.

رونمایی از خرید جدید استقلال در اصفهان؟

فرارو: استقلال به اصفهان سفر کرده تا در تقابل با ذوب آهن دومین بازی اش در رقابت‌های لیگ برتر این فصل را انجام دهد. این تیم در هفته نخست موفق شد با یک گل از سد هوادار، تیم تازه وارد لیگ برتری بگذرد.

به گزارش فرارو، شاگردان فرهاد مجیدی در شرایطی برابر ذوب آهن قرار می‌گیرند که درباره استفاده از دو خرید جدید این تیم بحث‌های مختلفی مطرح شده است. به غیر از بازیکنانی که ابتدای مهلت نقل و انتقالات به تیم پیوسته اند، آرتور کوین یامگا و روزبه چشمی هم به تازگی به استقلال پیوسته اند که هیچ کدام نتوانسته اند در بازی نخست به میدان برود. البته کارت بازی یامگا برای بازی نخست صادر نشده بود.

برای بازی امروز هم پیش بینی می‌شود شانس حضور روزبه چشمی در ترکیب بیشتر باشد. او می‌تواند جلوی خط دفاعی استقلال و در پست هافبک تدافعی بازی کند. اگر چنین شود، زبیر نیک نفس باید از ترکیب خارج شود. آرتور یامگا هم اگرچه به تازگی به استقلال پیوسته، ولی از آنجا که تمریناتش را در لیگ دانمارک سپری کرده از لحاظ بدنی مشکلی ندارد، ولی آیا از لحاظ فنی هم با تاکتیک استقلال سازگار شده است؟ شاید اگر روند بازی استقلال به دلخواه فرهاد مجیدی پیش برود، او هم فرصتی به دست بیاورد تا برای استقلال اولین بازی اش را انجام دهد.

مطالب مشابه