خبر بد برای هواداران بارسلونا: بازگشت پدری به تاخیر افتاد

منبع: طرفداری

36

1400/8/3

12:42


خبر بد برای هواداران بارسلونا: بازگشت پدری به تاخیر افتاد

بازگشت هافبک جوان آبی و اناری ها از مصدومیت به تاخیر افتاد. 

بنا به ادعای آ اس پدری در جریان تمرینات یکشنبه در پایش مجددا احساس درد کرده است و به احتمال فراوان بازگشتش به جمع هم تیمی هایش دیرتر از زمان تعیین شده خواهد بود.

به گزارش طرفداری و به نقل از آ اس، در روزهایی که رونالد کومان نیاز شدیدی به بازگشت پدری به ترکیب تیمش دارد، از کادر پزشکی این تیم خبرهای خوبی به گوش نمی رسد. بنا بر ادعای نشریه اسپانیایی آ اس، پدری جوان در جریان تمرینات ریکاوری خود در روز یکشنبه از ناحیه پای چپ احساس درد داشته و مجبور شده تمرینات را پیش از موعد مقرر ترک کند. شنیده ها حاکی از این است که امروز روی پای این بازیکن مجددا ام آر آی انجام خواهد شد تا شدت مصدومیت مجدد این بازیکن بررسی شود و بعد از آن برنامه ای جدید برای ریکاوری این بازیکن توسط پزشک ها و فیزیوتراپ ها برنامه ریزی شود. 

پدری در جریان دیدار مقابل بایرن مونیخ دچار مصدومیت شد و با این شرایط به نظر می رسد مدت زمان بیشتری از میادین دور باشد. پدری فصل گذشته، دوران پرفشاری را سپری کرد و سپس به همراه تیم ملی اسپانیا در یورو و سپس المپیک حاضر شد و پیش بینی می شد که این فشار بالا مصدومیت را برای این بازیکن به دنبال داشته باشد.

اگر چه هنوز میزان مصدومیت جدید پدری مشخص نیست اما به نظر می رسد او قطعا در دیدار روز چهارشنبه تیمش مقابل رایووایکانو و همچنین آلاوز در روز یکشنبه هفته آینده غایب خواهد بود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو