علی بلژیکی در تور پلیس افتاد / وحشت شیرازی ها از مرد تا دندان مسلح

منبع: رکنا

55

1400/8/3

11:34


علی بلژیکی در تور پلیس افتاد / وحشت شیرازی ها از مرد تا دندان مسلح

سردار رهام‌بخش حبیبی در تشریح جزئیات این خبر افزود: در اجرای طرح مبارزه با سلاح و مهمات غیرمجاز در فارس، ماموران پلیس امنیت عمومی استان با همکاری پلیس شهرستان کازرون فارس با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند اعضای یک باند معروف به " علی بلژیکی " با یک سواری پژو پارس تعدادی اسلحه قاچاق را از استان‌های غربی بارگیری و قصد ورود آن به شیراز دارند که موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

انهدام باند قاچاق سلاح معروف به علی بلژیکی در فارس

به گزارش رکنا، او تصریح کرد: ماموران انتظامی پس از هماهنگی با مقام قضائی به محور کوه‌چنار-کازرون اعزام و با برپایی تور ایست و بازرسی سواری پژو را شناسایی و دستور ایست دادند که راننده و سرنشین بدون توجه اقدام به فرار کردند.

فرمانده انتظامی استان فارس تصریح کرد: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز ماموران انتظامی با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند سواری پژو را توقیف و در بازرسی از آن ۹ قبضه سلاح کمری و ۱۶ خشاب مربوطه که به طرز ماهرانه‌ای در قسمت‌های مختلف خودرو جاسازی شده بود کشف کنند.

سردار حبیبی با بیان اینکه در این خصوص راننده و سرنشین پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و یا اصلاع از فعالیت افرادی که آرامش مردم را برهم می‌زنند بلافاصله موضوع را به سامانه ۱۱۰ اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو