آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها/ پایان انسداد آزادراه تهران-شمال از امشب

منبع: عصر ایران

18

1400/8/3

13:57


شیرانی درباره زمان بازگشایی قطعه یک آزادراه تهران - شمال نیز گفت:‌برابر اعلام قبلی انسداد این مسیر تا ساعت ۲۳ سوم آبان ماه ادامه خواهد داشت و پس از آن این محور بازگشایی خواهد شد. /تصویر مربوط به جاده چالوس است

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد. 

سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: برابر گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک در سراسر کشور تا ساعت ۱۳ امروز، در حال حاضر تردد در اکثریت جاده‌های کشور به شکل آرام و روان درحال انجام است و مشکل ترافیکی خاصی در این خصوص گزارش نشده است. 

وی ادامه داد:‌ تنها در مسیر جنوب به شمال محور هراز در محدوده سه راهی چلاو و مسیر شمال به جنوب در محدوده تونل شماره یک ترافیک پرحجم است و در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا مهرویلا و  آزادراه قزوین - کرج محدوده پل فردیس نیز وضعیت مشابه گزارش شده و شاهد ترافیک پرحجم اما روان هستم. دیگر محورها نیز هیچ مشکل ترافیکی وجود ندارد. 

شیرانی درباره زمان بازگشایی قطعه یک آزادراه تهران - شمال نیز گفت:‌برابر اعلام قبلی انسداد این مسیر تا ساعت ۲۳ سوم آبان ماه ادامه خواهد داشت و پس از آن این محور بازگشایی خواهد شد. 

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور نیز گفت:‌ گزارشی از مداخلات جوی در جاده‌های اصلی کشور نداریم و مشکلی هم در این خصوص گزارش نشده است. اما باتوجه به قرارگرفتن در نیمه دوم سال و شرایط ناپایدار جوی توصیه ما به رانندگان این است که حتما تجهیزات زمستانی را به همراه داشته باشند. در صورت بارش برف و باران نیز حتما با سرعت مطمئنه رانندگی کرده و از فاصله طولی مناسب را رعایت کنند. 

وی در مورد محورهای مسدود شریانی نیز اظهارکرد:‌در حال حاضر دو محور شهداد - نهبندان و خرم آباد - پلدختر مسدود است. محور شمشک به دیزین نیز به دلیل شرایط فصلی مسدود است. بنابراین مسافرانی که قصد تردد از این محورها را دارند، باید از مسیرهای جایگزین استفاده کنند. 

مطالب مشابه