سری گوشی های ردمی نوت ۱۱ شیائومی از شارژ سریع ۱۲۰ واتی پشتیبانی می کنند

منبع: گجت نیوز

93

1400/8/3

12:39


سری گوشی های ردمی نوت ۱۱ شیائومی از شارژ سریع ۱۲۰ واتی پشتیبانی می کنند

در آستانه معرفی گوشی‌های سری ردمی نوت ۱۱ شیائومی – Redmi Note 11 کمپانی چینی به افشای مشخصات کلیدی آن‌ها ادامه می‌دهد. تازه‌ترین مورد، پشتیبانی از شارژ سریع ۱۲۰ وات است.

با انتشار یک پوستر جدید، پشتیبانی سری ردمی نوت ۱۱ شیائومی از فست شارژ ۱۲۰ وات تایید شد. این سریع‌ترین فناوری شارژ شیائومی است و پیش‌تر چند پرچمدار دیگر هم از آن بهره‌مند شده بودند.

سری ردمی نوت 11 شیائومی

انتظار می‌رود اعضای این خانواده را سه مدل نوت ۱۱، نوت ۱۱ پرو و نوت ۱۱ پرو پلاس تشکیل دهند. البته احتمالا سرعت شارژ ۱۲۰ وات فقط برای کاربران مدل +Pro در دسترس خواهد بود. تراشه آن هم باید قوی‌تر از هم‌قطاران خود باشد.

برای مدل پرو، پشتیبانی از شارژ سریع ۶۷ وات و قدرت گرفتن از تراشه دایمنسیتی ۹۲۰ پیش‌بینی می‌شود.

مشخصات احتمالی شیائومی ردمی نوت ۱۱ پرو پلاس

باید منتظر دستگاهی با پنل آمولد ۱۲۰ هرتز، باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی و تراشه دایمنسیتی ۱۲۰۰ باشیم. در جلو، ردمی نوت ۱۱ پرو پلاس یک دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی و در پشت، دوربین سه‌گانه با سنسور اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی، لنز فوق عریض ۸ مگاپیکسلی و سنسور عمق‌سنج ۲ مگاپیکسلی خواهد داشت.

وجود سه نسخه از آن با ترکیب حافظه ۶+۱۲۸ گیگ، ۸+۱۲۸ گیگ و ۸+۲۵۶ گیگ محتمل است. اسپیکر دوگانه، فرستنده مادون قرمز، موتور خطی X-axis و NFC را هم نباید از قلم بیندازیم.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو