محدودیت‌های ترافیکی همچنان ادامه دارد

منبع: فرارو

22

1400/8/3

14:11


برابر آخرین تصمیمات اتخاذ شده از سوی ستادملی مقابله با کرونا محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی همچنان به قوت خود باقی است.

محدودیت‌های ترافیکی همچنان ادامه دارد

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت اجرای طرح منع تردد شبانه و محدودیت‌های ترافیکی مربوط به کرونا در سراسر کشور را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ احمد شیرانی درباره آخرین وضعیت اجرای محدودیت‌های ترافیکی کرونا اظهار کرد: تا امروز (سوم آبان ۱۴۰۰) و برابر آخرین تصمیمات اتخاذ شده از سوی ستادملی مقابله با کرونا محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی همچنان به قوت خود باقی است. بر این اساس خروج پلاک‌های بومی از شهر‌های دارای وضعیت قرمز و نارنجی ممنوع بوده و مشمول جریمه به ترتیب یک و نیم میلیون تومانی می‌شود.

وی ادامه داد: برای ورود به شهر‌های دارای وضعیت قرمز و نارنجی نیز ممنوعیت برای پلاک‌های غیر بومی وجود داشته و این دسته از خودرو‌ها نیز به ترتیب یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه در حال حاضر و برابر آخرین اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا ۲۲ شهرستان در وضعیت قرمز و ۱۲۸ شهرستان در وضعیت نارنجی قرار دارند، گفت: محدودیت‌های تردد شامل این شهر‌ها خواهد شد، لذا درخواست پلیس از مسافران و به خصوص رانندگان این است که حتما قبل از ورود به شهری از وضعیت کرونایی آن با خبر شوند تا مشمول جریمه نشوند.

شیرانی در مورد اجرای منع تردد شبانه نیز گفت: اجرای این طرح کما فی السابق در تمام شهر‌های کشور با تمام وضعیت‌های رنگی اجرا می‌شود و تردد خودرو‌های فاقد مجوز از ساعت ۲۲ تا سه بامداد در تمامی معابر ممنوع است و در صورت ثبت تخلف مشمول جریمه ۲۰۰ هزار تومانی خواهند شد.

مطالب مشابه