رابردومان و شرکای تجاری مهرعلی را هم به مجلس معرفی کردید؟

منبع: طرفداری

23

1400/8/3

14:41


رابردومان و شرکای تجاری مهرعلی را هم به مجلس معرفی کردید؟

شهاب عزیزی خادم امروز همراه احمدرضا براتی به مجلس رفت. سایت فدراسیون فوتبال مدعی است این دیدار برای آن بوده که براتی روند اصلاح و تصویب اساسنامه فدراسیون و اخذ تاییدیه فیفا را تببین کند!

در حالی که احسان قاضی زاده هاشمی، مهدی فروردین، احمد راستینه و سردار کوثری، نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وضوح اعلام کردند وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال باید پاسخگوی ابهامات موجود در روابط فوتبالی و غیرفوتبالی شهاب عزیزی خادم باشند و ابهامات مربوط به قرارداد VAR و ماجرای خوبان عالم را روشن کنند، سایت فدراسیون فوتبال امروز تصویری از ملاقات شهاب عزیزی خادم و احمدرضا براتی با نایب رییس مجلس منتشر کرده تا احتمالا به منتقدان این پیام را برساند که در مجلس هم روابط خوبی دارد!

به گزارش طرفداری، رفتارهای شائبه برانگیز فدراسیون فوتبال، نهادهای نظارتی را حساس کرده است اما عده ای تلاش می کنند با کمک برخی منابع به اصطلاح خبری این ذهنیت را در جامعه به وجود بیاورند که اگر نهادهای نظارتی به فدراسیون ورود کنند، فوتبال ایران در خطر تعلیق قرار می گیرد.

درست در روزهایی که خبر احضار قریب الوقوع رییس فدراسیون فوتبال و وزیر ورزش به مجلس منتشر شده، سایت فدراسیون فوتبال امروز اقدام به انتشار تصویر شهاب عزیزی خادم کنار علی نیکزاد، نایب رییس مجلس شورای اسلامی کرد و از قول این نماینده مجلس نوشت: هیچ اقدام و اظهاری در جهت تضعیف فوتبال ملی و فدراسیون فوتبال قابل پذیرش نیست.

البته رییس فدراسیون فوتبال بهتر از ما می داند نقدهای رسانه ها نسبت به ابهامات موجود پیرامون فدراسیون فوتبال تضعیف فوتبال ملی نیست و شاید تضعیف منافع شرکای تجاری نایب رییس فدراسیون فوتبال باشد!

در گزارش فدراسیون فوتبال آمده است:

شهاب الدین عزیزی خادم، رییس فدراسیون و احمدرضا براتی، عضو هیات رییسه و رییس کمیته تدوین و تطبیق مقررات فدراسیون فوتبال امروز ضمن حضور در خانه ملت با علی نیکزاد نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار که با هدف بررسی روند تصویب لایحه تعیین جایگاه قانونی فدراسیون های ورزشی برگزار شد، ابتدا رییس فدراسیون فوتبال گزارشی اجمالی از وضعیت فدراسیون فوتبال و تیم های ملی فوتبال آقایان و بانوان ارایه کرد و ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های مجلس و دولت، وضعیت جاری فدراسیون فوتبال را تشریح کرد. در ادامه این دیدار احمدرضا براتی عضو هیات رییسه فدراسیون، ضمن توضیح تعهدات فدراسیون های ملی در قبال فیفا، روند اصلاح و تصویب اساسنامه فدراسیون و اخذ تاییدیه فیفا را تببین کرد و با اشاره به ضرورت اصلاح برخی مقررات داخلی در فرجه تعیین شده از سوی فیفا خواستار مساعدت و همکاری مجلس در جهت انجام این اصلاحات تا اسفند ماه 1400 شد. علی نیکزاد، نایب رییس اول مجلس نیز ضمن ابراز خشنودی از نتایج به دست آمده از سوی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران و بیان این نکته که موفقیت های تیم های ملی موجبات شور و نشاط و غرور ملی بین آحاد افراد جامعه می شود اظهار داشت که امروز حمایت و تقویت تیم ملی فوتبال یک وظیفه همگانی است و هیچ اقدام و اظهاری در جهت تضعیف فوتبال ملی و فدراسیون فوتبال قابل پذیرش نیست و اطمینان داد که مجلس شورای اسلامی از تمامی ظرفیت های قانونی جهت حمایت از فوتبال ملی استفاده خواهد کرد.

رسانه طرفداری ضمن قدردانی از نایب رییس مجلس که اطمینان داده مجلس از تمام ظرفیت های قانونی جهت حمایت از فوتبال ملی استفاده خواهد کرد، از علی نیکزاد تقاضا دارد درباره خوبان عالم، ابهام در قرارداد تجهیزات کمک داور ویدیویی، معرفی رابردومان به عنوان نماینده آل اشپورت بدون اطلاع تولیدی خارجی، حضور تاجر زعفران و ادکلن در ملاقات مسئولان فدراسیون با کاردار سفارت ایران در امارات، حضور غلامرضا علیخانی در جایگاه نمایندگان فدراسیون فوتبال در جام جهانی فوتسال به میزبانی لیتوانی و ... از همکارانش در فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی سوال بفرماید تا به شکل ویژه تری با اقدامات فدراسیون فوتبال آشنا شود.

مطالب مشابه