جوردن هندرسون در مورد برد مقابل منچستریونایتد: روز دلنشینی بود

منبع: طرفداری

66

1400/8/3

13:11


جوردن هندرسون در مورد برد مقابل منچستریونایتد: روز دلنشینی بود

کاپیتان لیورپول معتقد است هم تیمی هایش در روزی دلنشین با برد مقابل یونایتد قدم بزرگی به جلو برداشته اند.

جوردن هندرسون می گوید با پیروزی در دیدار مقابل منچستریونایتد، لیورپول قدم بزرگی رو به جلو برداشت.

به گزارش طرفداری و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه لیورپول، شب گذشته در تقابل حساس لیورپول و منچستریونایتد در الدترافورد، این قرمزهای بندر مرسی ساید بودند که توانستند شیاطین سرخ را با 5 گل در هم بکوبند و به روند بی شکستی خود در لیگ که حالا به عدد 19 رسیده ادامه دهند. جوردن هندرسون، کاپیتان لیورپول که در این دیدار یک پاس گل فوق العاده نیز داشت، بعد از این دیدار در مورد پیروزی تاریخی لیورپول گفت:

روز خوبی بود. بازی در الدترافورد کار سختی است. بارها اینجا بوده ام. و به همین خاطر در مجموع فکر می کنم روز فوق العاده ای داشتیم. از آغاز تا پایان عالی بازی کردیم. توانستیم کلین شیت کنیم که اتفاق بسیار مهمی برای ما بود و همچنین گل های خوبی زدیم. به همین خاطر روز دلنشینی بود و قدم بزرگی رو به جلو برداشیتم. برنامه ما برای این مسابقه این بود که بازی خودمان را انجام دهیم و سعی کنیم بلافاصله بعد از این که توپ را پس گرفتیم آن را به خط حمله برسانیم و به نظرم این کار را به درستی انجام دادیم و مقابل دروازه فوق العاده بودیم و تفاوت را رقم زدیم. به نظرم در نیمه دوم بازی را به خوبی مدیریت کردیم. البته وقتی 10 نفره شدند کار برایشان سخت شد و حفظ توپ برای ما راحت تر بود اما حتی قبل از آن هم فکر می کردم در حفظ توپ و مدیریت بازی خوب هستیم.

 کاپیتان قرمزها در مورد درخشش صلاح و هت تریک او گفت:

فوق العاده بود. نمی توانم چیزی اضافه کنم. او بازیکنی خاص است. امیدوارم بتواند برای مدت زمانی طولانی در این فرم باشد و گل های زیادی بزند زیرا حضور او در حال حاضر مزیت بزرگی برای ما است.

هندرسون در مورد حضور کوناته در این بازی نیز گفت:

به نظرم او عالی بود. چندین مدافع میانی بسیار خوب داریم به همین خاطر بازی رسیدن به همه آنها دشوار است اما به نظرم کوناته امروز در کلاس جهانی بود. برای کلین شیت کردن در الدترافورد باید عالی باشید و به همین خاطر برای ایبو و تیم خوشحالم که دروازه مان را بسته نگه داشتیم. به نظرم روز بزرگی برای ما بود و باید به این روند ادامه دهیم. در بازی مقابل اتلتیکو در گل خوردیم و این اتفاق ناراحت کننده بود به همین خاطر می دانستیم که می خواهیم در این بازی کلین شیت کنیم. 

لیورپولی ها بعد از این برد تاریخی در کنار سه هزار هوادار تیمشان که به استادیوم آمده بودند جشن گرفتند. هندرسون در این باره گفت:

دفعه قبل 4 بر 2 پیروز شدیم ولی هواداران حاضر نبودند و این برد کاملا با حضور آنها حس متفاوتی داشت. خیلی خوشحالیم که هواداران برگشته اند. بازی در استادیوم خالی حس کاملا متفاوتی دارد. بازگشت هواداران خیلی خوب است و پیروزی در ورزشگاه کاملا پر الدترافورد حس خیلی ویژه ای داشت. 

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو