دستگیری عاملان تیراندازی شب گذشته ورامین

منبع: رکنا

34

1400/8/3

15:06


دستگیری عاملان تیراندازی شب گذشته ورامین

سرهنگ جعفر شمس بیرانوند درباره دستگیری عاملان تیراندازی شب گذشته ورامین اظهار کرد: شب گذشته به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ شهرستان ورامین خبری مبنی بر وقوع یک فقره تیراندازی با سلاح گرم به یک واحد مسکونی که منجر به زخمی شدن یکی از شهروندان شده بود اعلام شد و موضوع به صورت ویژه تحت پیگرد قضائی و انتظامی ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی شهرستان ورامین افزود: به منظور دستگیری عاملان این اقدام تحقیقات تخصصی و شبانه‌روزی پلیس آغاز و با تلاش صورت گرفته ضمن کشف پوکه‌های شلیک شده، هویت متهمان برای ماموران محرز و ۳ نفر از عاملان تیراندازی در کمتر از ۳ ساعت طی عملیاتی ضربتی دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه متهمان علت ارتکاب جرم را اختلافات قبلی با شاکی عنوان کردند، گفت: تحقیقات تکمیلی برای کشف سلاح بکار رفته در تیراندازی ادامه دارد.

بیرانوند با اشاره به اینکه نیروی انتظامی با اقتدار تمام و به شدت با افرادی که قصد ایجاد ناامنی و رعب و وحشت در شهرستان داشته برخورد قاطع و قانونی می‌کند، گفت: از همه شهروندان انتظار می‌رود جهت حل و فصل دعوی و اختلافات خود، به مراجع قضائی و قانونی مراجعه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه