ادامه تلاش های مجید صدری برای مدیرعاملی در پرسپولیس

منبع: طرفداری

103

1400/8/3

13:41


ادامه تلاش های مجید صدری برای مدیرعاملی در پرسپولیس

تلاش های مجید صدری برای نشستن بر روی صندلی مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس ادامه دارد

تمام تلاش مجید صدری، مدیرعاملی در باشگاه پرسپولیس است.

به گزارش طرفداری، هنوز از انتخاب هیات مدیره و مدیرعامل جدید در باشگاه پرسپولیس خبری نیست و روز شمار هواداران پرسپولیس برای تعیین تکلیف تیم محبوب شان ادامه دارد. آن هم در حالی که وزیر ورزش بارها در مصاحبه هایش به آن ها اطمینان خاطر داده همچون باشگاه استقلال بهترین تصمیم را برای آن ها خواهد گرفت.

در همین ارتباط خبرهای دریافتی نشان از تلاش های بی وقفه مجید صدری برای مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس دارد، آن هم در حالی که صدری بازنشسته است. صدری که در دوران ریاست خود در هیأت مدیره و در ادامه آن دوران سرپرستی موقت باشگاه به دنبال حل مشکلات مالی با قرض گرفتن بوده است، تمام تلاش خود را برای حضور به عنوان مدیرعامل باشگاه به کار گرفته است، آن هم در شرایطی که تمام امید او برای اداره باشگاه، قرض گرفتن از نهادها و اشخاص مختلف و پرداخت این قروض با گشایش‌ حساب ارزی از سوی AFC بابت دریافت پاداش نایب قهرمانی فصل قبل و حضور در یک چهارم نهایی این فصل لیگ قهرمانان آسیا است. تلاشی که تاکنون نتیجه ای نداشته و بدهی گابریل کالدرون و خواکین پرداخت نشده است.

به هر روی تلاش‌های صدری در قامت سرپرستی باشگاه برای مدیرعاملی پرسپولیس در حالی ادامه دارد که وزیر ورزش و جوانان تاکید داشت تکلیف هیأت مدیره پرسپولیس را پس از پایان رقابت‌های این تیم در لیگ قهرمانان آسیا مشخص خواهد کرد اما همچنان باشگاه پرسپولیس در حالتی کاملا بلاتکلیف اداره می شود.

باید منتظر بود و دید تلاش های صدری بازنشسته برای مدیرعاملی پرسپولیس در حالی که هر روز نام های بیشتری به تعداد گزینه های مدیرعاملی پرسپولیس اضافه می شود نتیجه ای خواهد داشت یا نه.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو